Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

driftbeast

Препоръка за PC Колони със суб-бас

Препоръчан отговор

Здравейте колеги ! Можете ли да ми препоръчате колони за PC Буфер + 2,3 или 5 колонки без значение до 100 лева ?

Извинявайте, ако темата не е на правилното място :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с тези logitech-z323-30w от 2години вече и съм много доволен. Има плътен бас, а и мощността им е предостатъчна. За 100лв. трудно да вземеш нещо качествено 5+1. За тези пари макс. 2+1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като горният колега имам пристрастия и ще предложа този модел: Edifier X600

Имам го и съмм много доволен.

Нека автора като си хареса някой модел да отиде в магазина да го чуе/разгледа. И ако го хареса да го взема.

А, не да гледа характеристиките само, да не остане разочарован.

Във този бюджет може да разгледа и моделите на Microlab, Edifier.

За малко повече пари Edifier2.0 R-1600T+. Предложението е много добро, като цена качество.

Автора да има на предвид, че някой модели имат възможност за включване на два източника на звук едновременно.

И ако това му  е приоритет да гледа внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като горният колега имам пристрастия и ще предложа този модел: Edifier X600

Имам го и съмм много доволен.

Нека автора като си хареса някой модел да отиде в магазина да го чуе/разгледа. И ако го хареса да го взема.

А, не да гледа характеристиките само, да не остане разочарован.

Във този бюджет може да разгледа и моделите на Microlab, Edifier.

За малко повече пари Edifier2.0 R-1600T+. Предложението е много добро, като цена качество.

Автора да има на предвид, че някой модели имат възможност за включване на два източника на звук едновременно.

И ако това му  е приоритет да гледа внимателно.

За Logitech-a Съм сигурен, че имат супер звук, но на тези дали е така ? Ще погледна ако има в youtube клипове с тези колони и ще преценя. Благодаря Момчета ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.