Премини към съдържанието
Шри Компютърджи

Програма за ползване на Блутут на лаптоп

Препоръчан отговор

За ето такъв лаптоп http://www.samsung.com/bg/support/model/NP270E5V-X01BG-techspecs

с Win 7 Ulti SP1 x64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъ???? Може бе искаш драйвър????????? Или????? Какво искаш???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ето такъв лаптоп http://www.samsung.com/bg/support/model/NP270E5V-X01BG-techspecs

с Win 7 Ulti SP1 x64

В случая е важен не модела на лаптопа, а на устройството, което приема сигнала от модула, който е вграден в лаптопа. Ако е USB устройство от типа Plug&Play, програма не е нужна. Има си необходимите услуги вградени в  операционната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах много добре, но: имам модул за bluetooth вграден в лаптопа, с инсталирани драйвери. Устройството с което ще става връзката е GSM Nokia C3-00. Модулът е ето такъв: Публикувано изображение

(Дадено е на 'disabled' да не облъчва и харчи излишно когато не го ползвам)

Проблемът е че когато пробвам да пратя файл от телефона към лаптопа иначе намира лаптопа и изписва "Изпращане 0%" и стои така без да изпраща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах много добре, но: имам модул за bluetooth вграден в лаптопа, с инсталирани драйвери. Устройството с което ще става връзката е GSM Nokia C3-00. Модулът е ето такъв:

(Дадено е на 'disabled' да не облъчва и харчи излишно когато не го ползвам)

Проблемът е че когато пробвам да пратя файл от телефона към лаптопа иначе намира лаптопа и изписва "Изпращане 0%" и стои така без да изпраща.

Много хубава програма за свързване на blue устройства - BlueSoleil

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.