Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Кажете мнението си за това http://nikem-bg.net/cart/1000587p1r49881p1r46122p1r48171p1r46943p1r48920p1r1003407p1rf.html.Ако не е добра предложете вие за 1500лева за игри без монитор.Извинете че пускам нова тема обаче не мога да намеря другите.Няма да овърклоквам.Благодаря Предварително.

Редактирано от Емил Давидов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе дечко не ти ли писна вече ? Коя тема поред пускаш днес ?

Ако съм на мястото на модератори/администратори на момента бан по IP адрес ако ще и цял рейндж да блокирам. Ма не ти си толкова нагъл, че и проксита ще ползваш...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Г-н Давидов нямате кутия :Д ето нещо от мене за 1500 без монитор: 2X4GB DDR3 1600G HIPERF A-DATA 1.5T SG SATA 6G 64M 7200 SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK AMD FX-8350/4.2G/X8/BOX/AM3+ GB 990FXA-UD5 /AMD 990FX/AM3+ PSU SEASONIC SS-430GB BRONZE CM SEIDON 120V WATER COOLER SAMSUNG DVD RW SATA black Spire Silent with Controller SP12025S3H3/4-PCI Обща стойност - 1 502.64 лв. с ДДС Започвам какво съм избрал от горе на долу. 8 ГБ памет (2х4 е по- добре от само 8 ГБ) А- Дата е хубава марка няма за какво да се притеснявате. HDD 1.5 Терабайта на Seagate  7200 rpm и 64MB кеш памет. Картата, ако не се лъжа е като вашта 2ГБ ГДДР5, бърза абе всичко :Д. Кутията е със USB 3.0 което навлиза (и то навлезе де) широка, с включени 3 вентилатора, и много bay-ове  5.25'' и 3.5/2.5'! Процесорът е най- доброто засега в никем, 4.2 GHz, 8 ядра и ако ще се стриймва побеждава и и7-ците (тествано от професионалисти потърсете в youtube за да видите). Дъното има 4 слота за рам памет, 8 сата 3 конектори, на "гърба" тоест на панела има 8 usб 2.0 и 2 usb 3.0! Има хубаво аудио. Захранването е 430 вата със бронзов серификат, което е достатъчно (ако искате с повече вата изберете другата версия която е май с 30 лв по-скъпа). Тъй като е все известно, че амд процесорите работят на по- високи температури (това не им е проблем) съм сложил това водно охлаждане (съвместимо е), но това е избираемо, тъй като и боксовото ще ви свърши работа. Записвачката е като тази която сте избрали (има една на асус която с 1 лв по- евтина , но видях че това е вашият избор...). И... за финал (не знам защо накрая :Д) сложих 12 см вентилатор, който пак е пожелание, просто се постига малко по- добро охлаждане в кутията. (да не забравяме, че има 3 включени в нея) Еми това питайте, искайте и накрая копувайте! :) успех!

само дето писах сега видях коментара на горните 2 потребители :Д :Д :Д както и да е :Д количка

Редактирано от AGgolqm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.kaldata.com/forums/user/342377-емил-давидов/ Избираш "теми" и ще си откриеш старата тема... Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.