Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не съм целял да копирам предишните теми, но и аз искам да ми дадете съвети за компютърна конфигурация. ;д  Имам два компютъра - единия от 2004г. , а другия от 2008 година. И двата издадоха багажа вече и се налага по-стария да го продам и ще си купувам нов.

Искам той да е за игри главно, също така за музика и за филми. Малкия проблем е, че много не разбирам от компютърни конфигурации. Та, може ли да ми помогнете малко? Предложете конфигурации. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако могат да се използват стари части от двата компютъра ще е добре! Напишете с какво разполагате в момента!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете компонентите на двата и да видим какво може да се ползва. от най- стария може би харда или кутията ако е добра, а този 2008г. ще видим как е може да има хубава кутия и хард. (ако не знаете как да разберете изтеглете АИДА64, а захранване и кутия ги снимайте) А да и да е включен ли монитор или какъв е вашият? (пак снимка :Д)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако могат да се използват стари части от двата компютъра ще е добре! Напишете с какво разполагате в момента!

Ами аз не си знам процесори, видео карти и подобни на двата компютъра. ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай AIDA64 за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете компонентите на двата и да видим какво може да се ползва. от най- стария може би харда или кутията ако е добра, а този 2008г. ще видим как е може да има хубава кутия и хард. (ако не знаете как да разберете изтеглете АИДА64, а захранване и кутия ги снимайте) А да и да е включен ли монитор или какъв е вашият? (пак снимка :Д)

Монитора ми е КТС, а пък и двете кутии са запазени. Само дето на по-стария почти нищо от компонентите не може да се използва. ;ддд А за този от 2008 - може примерно харда, видео картата или нещо друго. Също така и кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за този от 2008 - може примерно харда, видео картата или нещо друго. Също така и кутията.

http://www.kaldata.com/forums/topic/152629-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D1%8A%D0%B2-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%83%D0%B5%D1%80-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D0%B5/

Редактирано от Greak (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе два пъти ти се казва изтегли аида64 и ни копирай резултата. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Варна и смятам да си взема компютър от Лотос Компютри. Един приятел си взе доста добра конфигурация от там за 1400 лева. Също така ми каза да не си взимам Интел кор, а по-добре да съм с АМД процесор и видео карта Гигабайт. Това според вас как е?

Да пробвам ли с Еверест, че ми се вижда добра програмката? ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се едно ви е казал "Не си взимай вода а вода" тоест че и на интел и на амд са добри. това че е ден на амд не значи че са по- добри :) (аз също не съм ден на нито едната) А относно картите НЕ взимайте на "Palit"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Варна и смятам да си взема компютър от Лотос Компютри. Един приятел си взе доста добра конфигурация от там за 1400 лева. Също така ми каза да не си взимам Интел кор, а по-добре да съм с АМД процесор и видео карта Гигабайт. Това според вас как е?

Да пробвам ли с Еверест, че ми се вижда добра програмката? ;д

И аз съм от Варна,ама си поръчвам от интернет базирани магазини.Защото ми излиза по-евтино.Че и на вратата ми носят каквото съм поръчал. И много много не вярвайте на митологии,ами всяко нещо си е за дадени специфични цели и най-важното е бюджетът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо конкретно:

Обща стойност - 1 299.56 лв. с ДДС

Сложи и 15 на лв. доставка и пак ще ти излезе по-евтино от варненска фирма! Поискваш я сглобена и до офис на куриерска фирма в твоя град и си готов! Ако не ти трябва записвачка я вадиш от цената и си ок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм от Варна,ама си поръчвам от интернет базирани магазини.Защото ми излиза по-евтино.Че и на вратата ми носят каквото съм поръчал. И много много не вярвайте на митологии,ами всяко нещо си е за дадени специфични цели и най-важното е бюджетът.

Може ли да кажеш един магазин? ;д

Ето нещо конкретно:

Обща стойност - 1 299.56 лв. с ДДС

Сложи и 15 на лв. доставка и пак ще ти излезе по-евтино от варненска фирма! Поискваш я сглобена и до офис на куриерска фирма в твоя град и си готов! Ако не ти трябва записвачка я вадиш от цената и си ок!

Добра ли е тази конфигурация? :Д Щото не разбирам много... ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,на снимката ти показвам къде да отидеш и да погледнеш какъв ти е харда ,и дали може да се ползва за новата конфигурация.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,на снимката ти показвам къде да отидеш и да погледнеш какъв ти е харда ,и дали може да се ползва за новата конфигурация.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 970A-DS3P/AM3+
AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+
2X4GB DDR3 1600G HIPERF A-DATA
1.5T SG  SATA 6G 64M 7200
PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5
PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 1 301.96 лв. с ДДС

Ето ти съвременна конфигурация, на която няма да се опре ни една игра.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, аз също си търся подобна машинка за 1.3/4к лева. Благодаря предварително за помоща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, аз също си търся подобна машинка за 1.3/4к лева. Благодаря предварително за помоща ;)

Обща стойност - 1 402.24 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.