Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

yoroto90

Компютърна конфигурация до 1300 лева главно за игри

Препоръчан отговор

Не съм целял да копирам предишните теми, но и аз искам да ми дадете съвети за компютърна конфигурация. ;д  Имам два компютъра - единия от 2004г. , а другия от 2008 година. И двата издадоха багажа вече и се налага по-стария да го продам и ще си купувам нов.

Искам той да е за игри главно, също така за музика и за филми. Малкия проблем е, че много не разбирам от компютърни конфигурации. Та, може ли да ми помогнете малко? Предложете конфигурации. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако могат да се използват стари части от двата компютъра ще е добре! Напишете с какво разполагате в момента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете компонентите на двата и да видим какво може да се ползва. от най- стария може би харда или кутията ако е добра, а този 2008г. ще видим как е може да има хубава кутия и хард. (ако не знаете как да разберете изтеглете АИДА64, а захранване и кутия ги снимайте) А да и да е включен ли монитор или какъв е вашият? (пак снимка :Д)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако могат да се използват стари части от двата компютъра ще е добре! Напишете с какво разполагате в момента!

Ами аз не си знам процесори, видео карти и подобни на двата компютъра. ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай AIDA64 за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете компонентите на двата и да видим какво може да се ползва. от най- стария може би харда или кутията ако е добра, а този 2008г. ще видим как е може да има хубава кутия и хард. (ако не знаете как да разберете изтеглете АИДА64, а захранване и кутия ги снимайте) А да и да е включен ли монитор или какъв е вашият? (пак снимка :Д)

Монитора ми е КТС, а пък и двете кутии са запазени. Само дето на по-стария почти нищо от компонентите не може да се използва. ;ддд А за този от 2008 - може примерно харда, видео картата или нещо друго. Също така и кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе два пъти ти се казва изтегли аида64 и ни копирай резултата. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Варна и смятам да си взема компютър от Лотос Компютри. Един приятел си взе доста добра конфигурация от там за 1400 лева. Също така ми каза да не си взимам Интел кор, а по-добре да съм с АМД процесор и видео карта Гигабайт. Това според вас как е?

Да пробвам ли с Еверест, че ми се вижда добра програмката? ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се едно ви е казал "Не си взимай вода а вода" тоест че и на интел и на амд са добри. това че е ден на амд не значи че са по- добри :) (аз също не съм ден на нито едната) А относно картите НЕ взимайте на "Palit"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Варна и смятам да си взема компютър от Лотос Компютри. Един приятел си взе доста добра конфигурация от там за 1400 лева. Също така ми каза да не си взимам Интел кор, а по-добре да съм с АМД процесор и видео карта Гигабайт. Това според вас как е?

Да пробвам ли с Еверест, че ми се вижда добра програмката? ;д

И аз съм от Варна,ама си поръчвам от интернет базирани магазини.Защото ми излиза по-евтино.Че и на вратата ми носят каквото съм поръчал. И много много не вярвайте на митологии,ами всяко нещо си е за дадени специфични цели и най-важното е бюджетът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо конкретно:

Обща стойност - 1 299.56 лв. с ДДС

Сложи и 15 на лв. доставка и пак ще ти излезе по-евтино от варненска фирма! Поискваш я сглобена и до офис на куриерска фирма в твоя град и си готов! Ако не ти трябва записвачка я вадиш от цената и си ок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм от Варна,ама си поръчвам от интернет базирани магазини.Защото ми излиза по-евтино.Че и на вратата ми носят каквото съм поръчал. И много много не вярвайте на митологии,ами всяко нещо си е за дадени специфични цели и най-важното е бюджетът.

Може ли да кажеш един магазин? ;д

Ето нещо конкретно:

Обща стойност - 1 299.56 лв. с ДДС

Сложи и 15 на лв. доставка и пак ще ти излезе по-евтино от варненска фирма! Поискваш я сглобена и до офис на куриерска фирма в твоя град и си готов! Ако не ти трябва записвачка я вадиш от цената и си ок!

Добра ли е тази конфигурация? :Д Щото не разбирам много... ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,на снимката ти показвам къде да отидеш и да погледнеш какъв ти е харда ,и дали може да се ползва за новата конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,на снимката ти показвам къде да отидеш и да погледнеш какъв ти е харда ,и дали може да се ползва за новата конфигурация.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SLI, не се ли вижда какъв е хардиска още на първия шот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 970A-DS3P/AM3+
AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+
2X4GB DDR3 1600G HIPERF A-DATA
1.5T SG  SATA 6G 64M 7200
PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5
PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 1 301.96 лв. с ДДС

Ето ти съвременна конфигурация, на която няма да се опре ни една игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, аз също си търся подобна машинка за 1.3/4к лева. Благодаря предварително за помоща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като търсиш ползвай  някоя от предложените :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, аз също си търся подобна машинка за 1.3/4к лева. Благодаря предварително за помоща ;)

Обща стойност - 1 402.24 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.