Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябват ми нови тонколони,защото сегашните започнаха да се затрудняват с паленето! :P Бюджет - 10-25 лева! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колонки Genius 2.0 SP-U110, USB, Черни - с вграден усилвател, т.к. се съмнявам да имаш външен такъв, и 24 месеца гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ми нови тонколони,защото сегашните започнаха да се затрудняват с паленето! :P Бюджет - 10-25 лева! :)

Все тая е какво ще вземеш.............................. Адски нисък бюджет, няма никаква съществена разлика. Просто влез в някой магазин и вземи "нещо". Поздрави!
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хората се стъписват като чуят такъв бюджет. Много бе! Има по 9 лева.Но и те ще "палят" като твоите!

Някой модератор да му оправи заглавието на темата на "борчето"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малееееее тоя  потребител е напускал за 1 вечер  5 теми в различните раздели с молби за  части :) В едната дава 600 за монитор (мазен)  в тая ще купува колонки за 10 лева :) Айде спри се малко  с темите ако може .

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така,искам монитор за 50 кинта и колонки за 20!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така,искам монитор за 50 кинта и колонки за 20!

Нещеш ли чисто нов мерцедес за 220 кинта ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, за 20 кинта влизай в някой магазин и си ги избери по красота! Така реално ще дадеш 2 лева за звук и останалото за дизайн :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак е хубаво, че можеш да отделиш към 20 лева. Аз си бях взел едни от 9 лева и бяха просто умопомрачаващи - 98% ужасно-чуваеми нелинейни изкривявания, изцяло от много тънка пластмаса, най-долнопробни и евтини кабели, които някога съм виждал, трансформаторчето вътре беше микроскопично и некачествено направено, по платката направо липсваха филтърни кондензатори, странно защо нямаше интеграла(IC чип), а май имаше някаква странна транзисторна схема или просто нямаше "усилвател", говорителите нямат нищо общо с каквото и да е качество - минитюрни магнити, никакъв ход на мембраната/трептилката и гънките бяха малки, самата мембрана беше направена супер евтино и долнопробно...Бяха кошмар !

Ако наистина можеш да отделиш 25-30 лева можеш да си вземеш Njoy totek 2.1 или Sweex SP015. Genius-а по-горе също е добър вариант. Отиди в някой магазин и прослушай няколко. Но гледай говорителите да са малко по-големи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.