Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

EmskiFPS

Избор на тонколони

Препоръчан отговор

Трябват ми нови тонколони,защото сегашните започнаха да се затрудняват с паленето! :P Бюджет - 10-25 лева! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колонки Genius 2.0 SP-U110, USB, Черни - с вграден усилвател, т.к. се съмнявам да имаш външен такъв, и 24 месеца гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ми нови тонколони,защото сегашните започнаха да се затрудняват с паленето! :P Бюджет - 10-25 лева! :)

Все тая е какво ще вземеш.............................. Адски нисък бюджет, няма никаква съществена разлика. Просто влез в някой магазин и вземи "нещо". Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хората се стъписват като чуят такъв бюджет. Много бе! Има по 9 лева.Но и те ще "палят" като твоите!

Някой модератор да му оправи заглавието на темата на "борчето"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малееееее тоя  потребител е напускал за 1 вечер  5 теми в различните раздели с молби за  части :) В едната дава 600 за монитор (мазен)  в тая ще купува колонки за 10 лева :) Айде спри се малко  с темите ако може .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така,искам монитор за 50 кинта и колонки за 20!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така,искам монитор за 50 кинта и колонки за 20!

Нещеш ли чисто нов мерцедес за 220 кинта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, за 20 кинта влизай в някой магазин и си ги избери по красота! Така реално ще дадеш 2 лева за звук и останалото за дизайн :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак е хубаво, че можеш да отделиш към 20 лева. Аз си бях взел едни от 9 лева и бяха просто умопомрачаващи - 98% ужасно-чуваеми нелинейни изкривявания, изцяло от много тънка пластмаса, най-долнопробни и евтини кабели, които някога съм виждал, трансформаторчето вътре беше микроскопично и некачествено направено, по платката направо липсваха филтърни кондензатори, странно защо нямаше интеграла(IC чип), а май имаше някаква странна транзисторна схема или просто нямаше "усилвател", говорителите нямат нищо общо с каквото и да е качество - минитюрни магнити, никакъв ход на мембраната/трептилката и гънките бяха малки, самата мембрана беше направена супер евтино и долнопробно...Бяха кошмар !

Ако наистина можеш да отделиш 25-30 лева можеш да си вземеш Njoy totek 2.1 или Sweex SP015. Genius-а по-горе също е добър вариант. Отиди в някой магазин и прослушай няколко. Но гледай говорителите да са малко по-големи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.