Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

EmskiFPS

Мазен Монитор за игри

Препоръчан отговор

Искам да си взема монитор за игри! :clown: Задължително да е 27 инча!За сега съм се спрял на 27 инчовите варианти на Asus!Какво мислите за тях? :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Искам да си взема монитор за игри! :clown: Задължително да е 27 инча!За сега съм се спрял на 27 инчовите варианти на Asus!Какво мислите за тях? :shock11:

Що за заглавие е това?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

"... и да описва максимално съдържанието на самата тема...."

Тези точки чете ли ги като се регистрира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за заглавие е това?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

"... и да описва максимално съдържанието на самата тема...."

Тези точки чете ли ги като се регистрира?

Прочел съм точките и всичко е изпълнено!Ще ви помоля да не се заяждате! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прочел съм точките и всичко е изпълнено!Ще ви помоля да не се заяждате! ;)

Дай сега да оправим заглавието на темата. С твоите приказки не си интересен на никого. Знаеш ли значението на тази дума"заяждаш"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде сбърках? : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с каква конфигурация разполагаш и парите, които си отделил за монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с каква конфигурация разполагаш и парите, които си отделил за монитор.

500-600

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде сбърках? : )

Мазен Монитор за игри - що за израз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мазните монитори са с 1-3 ms време за реакция и игрите вървят гладко като по олио!Сега сериозно,давайте предложения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Samsung LED TV-Monitor 27" T27C350EW нещо от този род ли търсим? Този тук е един от малкото които отговарят едновременно на всичките изисквания от към време за реакция и диагонал, а и е с вграден TV тунер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро мислих за нещо като този - http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VE278Q/ !Како ще кажете за него? :P

http://www.amazon.com/Asus-VE278Q-27-Inch-Integrated-Speakers/dp/B0043T34RK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно още има хора които робуват на тия глупости с времето на реакцията... Ето ти нещо по-изискванията с 1ms - VIEWSONIC VX2739wm. Надявам се да е достатъчно мазно... Ето го и на официалната страница. пс. Има и някъв по-скъп модел но ти е над бюджета - VIEWSONIC VX2753MH-LED и официалната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пошегувах се за реакцията! :D Искам мнения за ASUS-а!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да ти го напиша и тука  че тоя Асус  е скапан боклук  и да ти дам  модел който става и за телевизия  LG M2752D-PZ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш си "грапав" монитор и тубичка вазелин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да ти го напиша и тука  че тоя Асус  е скапан боклук  и да ти дам  модел който става и за телевизия  LG M2752D-PZ

Вземам в предвид и изказването ти в другата тема. Като първо, оценяването на монитор само по вида матрицата не е много правилно. После, цвят и време за реакция са две различни неща. В случая EmskiFPS пределно ясно каза, че търси второто. Колко е правилно си е негова работа. Един пример на несъгласни със твоето мнение: Ревю на LG M2752D. Ревю на Asus VE278Q. Ревютата и на двата монитора ми се сториха добре обосновани и смислени и ако съдя по написаното - бих взел Асус-а за игри. Отделно съм позамервал някой и друг монитор с колориметър и един от най-хубавите по показатели не-EIZO(е и аз съм човек и си имам слабости :) ) монитор беше ASUS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако човешко око хване разлика от 3 милисекунди  ще трябва да го пишат в книгата на гинес. Аз ревютата ги правя на щанда като застана срещу мониторите и видя  в редицата кой какво предава. Да ми кажеш ,че ТN матрица ще извади цветове като IPS е се едно да сравниш Лада с Опел .Колкото и да не разбира човек  ще види разликите в технологията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако човешко око хване разлика от 3 милисекунди  ще трябва да го пишат в книгата на гинес. Аз ревютата ги правя на щанда като застана срещу мониторите и видя  в редицата кой какво предава. Да ми кажеш ,че ТN матрица ще извади цветове като IPS е се едно да сравниш Лада с Опел .Колкото и да не разбира човек  ще види разликите в технологията .

Опс постнал съм 2 еднакви линка. Извинявам се оправено е. Е сега, ако видиш, опресняването на LG-то в някои случаи е над 19 милисекунди, което е доста над един кадър. Докато на Асуса в същото положение е 8. Това означава, че в такъв случай LG-то ще маже. Още повече ме притеснява, че с фабричните настройки, цветовете му са били гадни и са послъгали за контраста. Пише че се оправя, ама ти нямаш колориметър нали? Е, "на око" не става, а и златна матрица да имаш ако е гадно настроена... А колкото до цветовете, които толкова изтъкваш като довод - ако ще обработваш снимки или се занимаваш с графика, разбирам. Но абсолютно не можеш да ме убедиш, че има толкова значение за бързо движещите се сцени в игрите и филмите. Плюс да не споменавам, че при омазването, което непременно ще се получи при 19ms, цветовете изобщо няма да са верни. П.П. Аз съм също за монитор с по-хубави цветове, отделно, че обработвам тук там по някой RAW, та си ми и трябват. Но различните хора имат различни изисквания и е неправилно да налагаш мнението си особено ако (както в случая) не е много вярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи и другите хардуерни компоненти с които разполагаш, защото след като прочетох темата ти за тон колони до 25 лева се замислих дали имаш видео карта която да подкара монитор за 600 лева. Ако не знаеш как да определиш с какъв хардуер разполагаш ползвай AIDA 64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм мизерник,сам съм си сглобил PC-то! :wink12: Fx4100+HD7850(gigabyte)!Някакъв проблем с това,че не искам да давам много пари за колонки ли има? :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де кой пита за  колонки дето струват 20 лева ? Какво си представяш,че ще си вземеш за тая цена  а и какво очакваш ние да ти кажем ? Влезни в която си искаш бакалия и купи колонки  които си харесаш на вид  защото  така или иначе те звук няма да извадят качествен. Всичките ти въпроси можеше да ги  сложиш в една тема а не да са разпръснати в целия форум .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм мизерник,сам съм си сглобил PC-то! :wink12: Fx4100+HD7850(gigabyte)!Някакъв проблем с това,че не искам да давам много пари за колонки ли има? :eek:

Проблем има с този ти пост! Защото с него, ти дефакто обиди доста потребители тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.