Премини към съдържанието
GFreeman

Когато папката с ЛС-и се запълни?

Препоръчан отговор

Какво става когато лимита за ЛС-и ти е зает и през това време някой ти прати нов ЛС? Предполагам, че не го получавам, но този ЛС губи ли се или може по някакъв начин да разбера, че някой ми праща ЛС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи последното ти ЛС требва да се изтрие за да има место за новото ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво става когато лимита за ЛС-и ти е зает и през това време някой ти прати нов ЛС? Предполагам, че не го получавам, но този ЛС губи ли се или може по някакъв начин да разбера, че някой ми праща ЛС?

Става това, че потребителя, който се опитваш да прати ЛС, получава съобщение за грешка 'потребителя (на който иска да прати лс) няма право да използва тази функция'

И фактически самия той не може да даде изпрати на ЛСто. Ти не можеш да разбереш че той иска да ти прати а ЛСто не се губи, защото не е било създадено... но все пак потребителя, дето иска да го прати, може да му даде да му го запази в чернови и да пробва по-късно пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става точно това, което каза poisk. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал да изпратя ЛС на човек с пълна кутия и ми изписва че неможе да се изпрати защото или ме е блокирал или му е пълна кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да, то само при докладване винаги се получава лично съобщение, а пък когато ти е запълнена не могат да се получават други лични съобщения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.