Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,първо моля да ме извините ако съм публикувал темата на грешното място.(Моля модераторите да я преместят ) Искам да ви попитам как може да изкарам звук през DVI изход (DVI-HDMI преходник и влиза в телевизора с HDMI) В натройките ми засича телевизора но пише че не е свързан ,четох  някъде в интернет че тябвало да се нагласи да излиза аудиото и през 3,5 мм букси и през DVI едновременно ..... ето и снимка на аудио настройките ми http://prikachi.com/images.php?images/116/6633116Z.png Edit : Като включа и изключа кабела ми излиза това http://prikachi.com/images.php?images/112/6633112C.png

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3,5 мм жак за аудиото - правилно си прочел в Инет. За какво е този преходник, видеокартата няма ли HDMI изход?

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3,5 мм жак за аудиото - правилно си прочел в Инет. За какво е този преходник, видеокартата няма ли HDMI изход?

Трябваше да има ,но са допуснали грешка в производството ..прочети подписа ми с вградена съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да има ,но са допуснали грешка в производството ..прочети подписа ми с вградена съм.

Изглежда е възможно ,най-накрая успях да изкарам звук през този DVI :D . Явно всичко което ми е трябвало е било Windows 8 :D

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Niksbg
      Здравейте съфорумници преди време имах е тема за разбит Жак и си купиж usb sound card разказах и играта купих си нова звука беше от лаптопа не от слушалките и там отидох казаха ми да си сваля наи новите драйвари за звук и аз влезнах в сайта на делл и си ги качвам на края при инсталацията дава error 0001 (нещо такова беше) и го пуснах като администратор и когато стигне до Instal wizard забива после пробвах ръчках всичко и накрая ги тегля от divice manager дава няква грешка Invalid data пробвах и с DriverEasy
      и пак същото и сега съм без звук някой ако знае какво се случва ще съм много благодарен да ми каже.
    • от Sharo2
      Здравейте.
      Надявам се да не съм объркал раздела.
      Имам микрофон Audio-Technica AT2022 и рекордер Tascam DR-44WL, но нямам кабел със който да ги свържа и ще ми бъде много полезно, ако ми препоръчате какъв кабел ми трябва. Ето линк към спецификациите на микрофона: http://www.audio-technica.com/cms/wired_mics/a2c67abf775c91bf/index.html и линк към спецификациите на рекордера: http://tascam.com/product/dr-44wl/specifications/ . Нов съм в тази свера и не съм наясно дали има разлика между различни видове кабели, това дали са balanced или unbalanced, и други евентуални характеристики. Микрофонът записва ubalanced сигнал, рекордера може да приема и balanced и unbalanced сигнал. Ето снимки от изхода на микрофона https://image.ibb.co/fU7mVG/20171212_164220.jpg и от входа на рекордера https://shop.musix.ch/images/products/orig/Tascam-DR-44-WL_O.jpg (ако така се наричат). Намирал съм във интернет кабели подобни на тези: Link_1 , Link_2 , Link_3 , Link_4 , и предполагам че на мен ми е необходимо нещо подобно. Отново, нов съм във тази свера и почти нищо не разбирам поне за сега. Също така може да ми е от полза ако сте от там и да ми препоръчате от какъв магазин мога да закупя такъв кабел в Пловдив (разбрах че във Конрад продавали такива кабели) или някакви онлайн магазини (български или чужди). Надявам се да не съм закупил несъвместим хардуер и да могат да се свържат микрофона и рекордера, но дори и да са несъвместими, рекордера все още не е разопакован, така че може да се върне или продаде (и да знам че щеше да е добра идея да питам преди да го купувам, но както и да е). Благодаря предварително за помощта!
    • от Venci Velikov
      Здравейте 
      Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
      Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
      Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• от cybercop
      Реших да пусна тази тема, защото в общата дискусия се натрупаха прекалено много неща. 
      Въпроса ми е следния : Някой успял ли е да подкара h.265 видео под стария mplayer или mplayer2 и как?
      Интересува ме главно втория, защото има период в който mplayer не беше наличен в доста дистрибуции. На CENTOS6 със съм стария mplayer, но там ползвам само h.264 декодер за да преглеждам записите от камерите. Не съм и търсил h.265 поддръжка.
      Новата версия я ползвам и поддържа всякакви формати.
    • от mikrotik
      Здравейте , имам проблем с вградените 2 колонки на лаптопа - при възпроизвеждане - звукът прескача и се губи баланса между двете колонки - или се прелива повече в едната или в другата, а на моменти едната спира да работи и след малко пак тръгва, после другата спира да работи за малко и след това се оправя, от какво може да е според Вас и може ли да се оправи това нещо ? Лаптопа е : Asus - X59GL AP 130 ;  ОС е: Windows 7 Ultimate - (32-bit) . Благодаря Ви предварително за съдействието !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.