Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да попитам за следния проблем , дръпнах си демото на Фифа 14 , когато играя , играя 1 минута спокойно и след 1 минута за 2,3 секунди почва да цепи , спира за 1 минута и после пак. Пробвах я на High , Medium , Low и на всякъде е така , интересното е , че и при Фифа 12 имам същия проблем. Характеристиките на компа ми са , 3 gb Ram , AMD Athlon 7750 Black Edition Dual Core (2,7 GHz) , Nvidia 9600GT. Захранването ми е 460VW. 

Ето и снимка на температурните стойности непосредствено след игра 

Публикувано изображение

Мисля , че всичко е наред с температурите , и не мога да разбера от къде идва лагването , ако някой има някакви идеи да сподели. Благодаря предварително :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно прегряване на чипсета. Разбира се, едва ли ти е възможно да премериш температурата му, в точният момент когато се случва.

П.П. И си редактирай заглавието, че темата е на път към коша.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, бих искал да споделя моя проблем тук...  Отново става въпрос за същата игра, но за Андроид. Тръгва, но върви бавно, футболистите се движат малко като на забавен кадър. Възможно ли е това да е от телефона, досега не съм имал проблем с никоя друга игра.

Телефонът ми е Alcatel One Touch Idol - 1Gb RAM, Двуядрен, 1000 MHz, ARM Cortex-A9, PowerVR SGX531 (графичен ускорител)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите за андроид са друга бира и въобще нямам идея дали тук трябва да е въпроса. Определено е от телефона. Пробвай да спреш излишните приложения, за да освободиш повече оперативна памет и тогава пробвай играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
    • от Georgi Jelev
      Здравейте!Това се получи след като се пробвах да премахна съобщение за изтичане на лиценза на windows от незнание съм премахнал главния профил на компютъра.

• от Koobenot
      Имам технически проблем с TV STAR T910 USB PVR, когато постая USB Flash в устройството, флашката загрява и в рамките на няколко седмици спири да работи. Изваждайки я цялата пари. Опитах се да свържа флашката към устройството посредством USB 2.0 A Male - A Female кабел (като този), с цел да не загрява, но през кабела не я разпознава. Идеи как мога да отстраня проблема? Възможно ли е да не се подават 5V на конектора за Flash памет, защото свързвайки същата флашка посредством кабела към PC, си работи нормално?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.