Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

отблизо седмица лаптопът ми прави софтуерни проблеми. С помощта на ваш колега, в тази тема успях да разреша софтуерния проблем - http://www.kaldata.com/forums/topic/217044-bitcoin-miner-checkerexe-infection/?p=2672821

Проблемът сега е, че имам някакви съмнения, че лаптопът може да има и хардуерен проблем. От време на време, както си работя на компютъра. И изведнъж започва да се издава звук, идващ някъде под mousepad-a на лаптопа. Лаптопът се забавя, дори може би спира всички действия, докато този звук не спре. Опитах се да го запиша с Voice Memos от iPhone. Чува се тихичко, но все пак може да придобиете представа за какви звуци става въпрос: http://file.bg/c261324saSVj

Бих се радвал, ако отново успеете да ми помогнете, благодаря! :)

Редактирано от Dreamshound (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под mousepad-a се намира твърдият диск. Вероятно той е проблема. Пуснете акустичен тест на диска. Ако е Seagate, те имат буутваща програма в сайта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо трябва да знаем каква марка е харддиска Ви, въпреки че мисля, че SeaTools for DOS работи със всички марки дискове, поне за акустичния тест. На страницата е описано как се записва на диск. Другият вариант е SeaTools for Windows - без буутване и подобни премеждия, стартира се в работната среда. В менюто Basic Tests се намира акустичният тест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.