Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

GrishaD

Проблем при инсталиране на някои приложения на Lenovo A660

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с инсталирането на тези приложения:Talking Tom Cat 2,Tom Loves Angela,Talking Ben the Dog Free на телефон Lenovo a660(android 4.0.4 номер на версията А660-S019-120824).Изтеглям приложението и когато започне да се инсталира телефона се рестартира и не може да се инсталира.Пробвах да го инсталирам като изтегля приложението от друго място не през Google Play и пак се получава същото.Другия ми проблем с телефона е,че не ми работи гласовото търсене намерих и изтеглих voice search инсталирах го.Всичко е наред докато не рестартирам телефона,след рестарт пак трябва да да преинсталирам приложението.Благодаря предварително за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.