Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако търсите сайтове, откъдето да получите връзка към Вашия или Вашите сайтове, то Ви предлагам още една възможност.

Линка се поставя, където искате в статията. :)

Изискванията за публикуване можете да видите на страницата.

Статиите се преглеждат, преди да бъдат публикувани - това става в рамките на 24 часа (в най-лошия случай 48 часа).

Можете да публикувате неограничено количество статии, съдържащи линкове към различни сайтове.

Ако имате въпроси - питайте.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако търсите сайтове, откъдето да получите връзка към Вашия или Вашите сайтове, то Ви предлагам още една възможност.

Линка се поставя, където искате в статията. :)

Изискванията за публикуване можете да видите на страницата.

Статиите се преглеждат, преди да бъдат публикувани - това става в рамките на 24 часа (в най-лошия случай 48 часа).

Можете да публикувате неограничено количество статии, съдържащи линкове към различни сайтове.

Ако имате въпроси - питайте.

Безплатен линк към страницата с цени за реклама: http://corp.kaldata.com/tseni-kaldata-com/

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР!
      Размяна на линкове със сайтове за автомобили, автомобилни новини, автомобилни обяви, коли под наем, продажба на нови коли, автомивки, автосервизи...
      Линкивете ви ще бъдат поставени във два сайта за Пътна помощ https://roadhelp.bg и http://towing.ml - Трафикът е таргетиран.
    • от Marinski
      Здравейте, имам 50-60 аудио файла, които рекламират продуктите, които продавам. По тях вече направих видеота и ги качих в youtube, като в описанието съм сложил линк към съответния продукт в сайта си.
      Сега се чудя дали няма някоя хубава платформа за качване на аудио файлове. Видях няколко, но там линка в описанието не е кликаем, а аз се надявам спечеля повече трафик. Предложете някоя платформа за аудио, но линка в описанието да се кликва?
    • от magnit
      Здравейте ! Предлагам реклама в сайт за музика. Сайта е сравнително нов, но се развива добре, като трафикът му е изцяло от реални хора, в съотношение 90% Български + 10 % друг. Поддържа се редовно. Уникални посещения - над 7500/месец. Цени - народни. 
      А който иска, може да му бъде добавен линка, като полезна връзка. 
      Линковете се намират в дясната страна на сайта и са видими на всички страници! 
      Ако има желаещи и заинтересовани, нека пишат на ЛС! 

Също така имам активна Страница на музикална тематика във Фейсбук с над 10500 фена. Поддържа се редовно, така че ако има желаещи да рекламират и там, нека пращат своите оферти на ЛС!
    • от talaz = denken
      Сигурно за никого не е тайна, че има начин да се направи, както вътрешен линк в един файл на Уърд, така и линк към друг файл на Уърд.

Въпроса ми е как да направя линк, хем към друг файл на Уърд, хем към точно определен ред в този друг файл?
      Ползвам MS Word 2002. Моля изпращайте подробни упътвания или снимки.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.