Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да си взема още една плочка рам,но тази с която съм в момента (Доста съм доволен от нея) в никем я няма в наличност.Ако е възможно да ми препоръчате някаква на същата цена със същите характеристики (1 плочка рам 4ГБ на 1600 мхц).

Рам паммета,с която съм в момента е в подписа ми.

- Пешо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Налична е - 4GB DDR3 1600(CL11) 1.5V A-DATA Premier Pro™ 73.35 лв. с ДДС

Странно,преди два часа не беше.

Благодаря,но все пак да попитам http://www.emag.bg/pamet-kingston-4gb-1600mhz-ddr3-non-ecc-cl9-dimm-hyperx-blu-khx1600c9d3b1-4g/pd/E3M7DBBBM/ тази рам памет ще ми върши ли същата работа,защото хем е с 10 лева по-евтина,хем доставка няма да плащам,а аз съм доста далеч от София...

Редактирано от Петър Недев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно,преди два часа не беше.

Благодаря,но все пак да попитам http://www.emag.bg/pamet-kingston-4gb-1600mhz-ddr3-non-ecc-cl9-dimm-hyperx-blu-khx1600c9d3b1-4g/pd/E3M7DBBBM/ тази рам памет ще ми върши ли същата работа,защото хем е с 10 лева по-евтина,хем доставка няма да плащам,а аз съм доста далеч от София...

Още по-добре е тази и пак си е CL9 плюс носи на клок.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двете пръчки, ще са на различно напрежение и с различна латентност...Може и да не се разберат една с друга автоматично...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двете пръчки, ще са на различно напрежение и с различна латентност...Може и да не се разберат една с друга автоматично...

Опс да вярно, сега забелязах че автора има вече една такава. В такъв случай да взема тази на А-дата за дуъл ченъл.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията,живи и здрави бъдете! В крайна сметка се спирам на тази от никем.

- Пешо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      Търся две плочки RAM (2х4GB), които да са съвместими с тези от приложената снимка. 
      Поздрави, 
    • от MaDCoW
      Искам да попитам видео картата  GIGABYTE AMD RADEON R7 240, 2GB, DDR3, 128 BIT ще стане ли на дъното ASROCK FM2A55M-HD+ ? 
    • от V3n0m40
      Здравейте!!! Искам да попитам процесорът I5-3470 или I5-3570 ще пасне ли на дъното Asrock H61-VG3. Също и тази RAM "DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz)" Това пише като информация за рамта. Аз съм почти сигурен, че пасват, но само питам.
    • от Ivanov IP
      Здравейте, имам лаптоп Fujitsu Siemens Amilo Xi2528 p75imo. Компютъра ми показва налични 3 GB рам памет, но понеже от скоро екрана ми започна да замръзва и лаптопа да сече реших да проверя рамта! Отварям и виждам че имам само една плочка рам памет от 1 GB ?!?!?! Извадих я и машината си тръгна гладко без проблеми. Та някой  сеща ли се къде са ми другите 2 GB рам памет никъде не ги открих под капака. 
      Processor Intel Core 2 Duo T7700 Graphics adapter NVIDIA GeForce 8600M GS Идеи ?
    • от V3n0m40
      Продавам процесор: AMD Athlon X4 845
      дъно: Asrock FM2A88M-Pro3 има 4слота за рам
      рам: Corsair Value Select DDR3 8GB 2133mhz (2x4GB)
      ПРОДАВАТ СЕ САМО ЗАЕДНО!!!
      Частите са на 10месеца и нямат гаранция, но работят перфектно.
      Вършат си работата и подкарват почти всички игри на средни-високи (най-новите на ниски-средни) настройки, но зависи и от видеокартата. Причина за продажбата е ъпгрейд. За реални снимки или повече инфо пишете на лично. 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.