Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели взех си др.компютър 2-ра употреба,но има малък проблем.След преинсталация,когато пусна песен  не се чува  звука.Като гледам долу колонката-звука е на макскимум,и като е пусната песента се движи зелената скала ,също така като отворя миксера и другите две скали се движат .Дори и не мога да говоря на микрофона по скайп ,като се знае,че преди това и колоните и микрофона са работили идеално затова КАКВИ ДРАЙВЕРИ ТРЯБВА ДА СИ ИНСТАЛИРАМ ЗА ДА ТРЪГНЕ?.С ->"WINDOWS 7"  <-СЪМ - мисля че е 32 битова системата...ако може пратете ми ги тук ,да си ги инсталирам.Също така ако Ви трябва друга информация ще Ви я пратя ПАК НА ИЗОБРАЖЕНИЕ заснето от програмата "EVEREST"Благодаря предварително! :(

post-295784-0-19140700-1381176065_thumb.

post-295784-0-49489000-1381176080_thumb.

Редактирано от Rymen Iordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во инсталирай Nvidia nForce 430

от сайта на асус M2N-X Plus

от Audio инсталираш драйвера

от Utilities само  ATK0110 driver

ето и за видео картата Nvidia GForce 8400GS

то други драйвери нямаш в сайта на асус.След като ги инсталираш качи снимка от Device Manager Win 7

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Realtek аудио драйвера не е инсталиран или

най вероятно устройството е различно от това което си вкарал слушалките/колоните

примерно по подразбиране е hdmi звука

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
    • от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.