Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Приятели взех си др.компютър 2-ра употреба,но има малък проблем.След преинсталация,когато пусна песен  не се чува  звука.Като гледам долу колонката-звука е на макскимум,и като е пусната песента се движи зелената скала ,също така като отворя миксера и другите две скали се движат .Дори и не мога да говоря на микрофона по скайп ,като се знае,че преди това и колоните и микрофона са работили идеално затова КАКВИ ДРАЙВЕРИ ТРЯБВА ДА СИ ИНСТАЛИРАМ ЗА ДА ТРЪГНЕ?.С ->"WINDOWS 7"  <-СЪМ - мисля че е 32 битова системата...ако може пратете ми ги тук ,да си ги инсталирам.Също така ако Ви трябва друга информация ще Ви я пратя ПАК НА ИЗОБРАЖЕНИЕ заснето от програмата "EVEREST"Благодаря предварително! :(

post-295784-0-19140700-1381176065_thumb.

post-295784-0-49489000-1381176080_thumb.

Редактирано от Rymen Iordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во инсталирай Nvidia nForce 430

от сайта на асус M2N-X Plus

от Audio инсталираш драйвера

от Utilities само  ATK0110 driver

ето и за видео картата Nvidia GForce 8400GS

то други драйвери нямаш в сайта на асус.След като ги инсталираш качи снимка от Device Manager Win 7

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Realtek аудио драйвера не е инсталиран или

най вероятно устройството е различно от това което си вкарал слушалките/колоните

примерно по подразбиране е hdmi звука

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
    • от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.