Премини към съдържанието
gBG

Проблем с зацепване

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е следния, докато си браузвам из интернет или съм на десктопа и местя курсора на мишката изведнъж той зацепва и трябва да изчакам 5/6-10 сек. докато се оправи или пък става прзрачно жълт,понякога когато кликна в някое поле да пиша иконката на курсора се променя и си остава такава. Не се случва постоянно ,но ме дразни.След рестарт всичко се оправя. След като се оправи се чува един звук ,който обикновенно се чува ,когато вкарам ново устройство в usb-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта или хард диск или друг сафт проблем.

/отговор според описанието/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси компютъра на сервиз, за да се провери хардуера изцяло. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да пробваш с друга мишка. Имал съм подобен проблем и с какво ли не си играх и се оказа, че е именно от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, това от кога ти се появява? И при мен изскочи същият проблем снощи, но нямах време да търся решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема го омам от няколко седмици и понякога след ,като се оправи след зацепването ми изписва "The video driver stopped responding and has recovered" или нещо от сорта. Зацепването не е още с пускането на компа ,а се появява няколко часа след използването му(например игая няколко часа или правя нещо на него и изведнъж от нищото без да дава някакви признаци почва да зацепва по за няколко секунди). Проблема се появи след преинсталация на Windows 7 x64 ,но преди преинсталацията минах от 3 на 4 гб рам. Мисля ,че не е от мишката защото самия комп зацепва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и на мен драйвера на видеото прави проблема. Но моята кошница си я знам, че плаче за преинсталация, защото последно й се случи преди около пет години :D А ти пробвай с други драйвери. Виж и дали видеото е почистено от прах, особено пътечките. Какви са ти компонентите, включително захранването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и на мен драйвера на видеото прави проблема. Но моята кошница си я знам, че плаче за преинсталация, защото последно й се случи преди около пет години :D А ти пробвай с други драйвери. Виж и дали видеото е почистено от прах, особено пътечките. Какви са ти компонентите, включително захранването?

Драйвърите ги смених няолко пъти е все същото ,но от около ден не е зацепвал. Видео картата е nvidia geforce gt550 ti ,захранването е Cooler Master Elite 460w, процесор intel core 2 duo e7600 , дъно ASUS P5KPL/1600, хард диск Seagate Barracuda 7200.12 320gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.