Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

chichomitko

Филми, които си заслужават!

Препоръчан отговор

Men Of Honor / Мъже на честта (2000)

MenofHonorPoster.JPG

Историята създават тези които нарушават правилата.

Карл Брашиър (Куба Гудинг Мл.) не допуска нищо да застане на пътя му. Син на изполичар от Кентъки, Карл напуска дома си, за да търси по-добър живот. “Никога не се предавай… бъди най-добрият!”, казва баща му и Карл взима тези думи присърце. Той се записва във Военноморския флот и кандидатства за водолаз в елитна дивизия, занимаваща се с издирвания и спасителни операции. Офицерът, обучаващ Карл, Били Сандей ( Робърт Де Ниро) не приема нито младежа, нито амбициите му. Той притиска Карл извън границите на човешката издръжливост в усилията си да го накара да се разколебае и предаде. Но с течение на времето двамата мъже се изпълват с взаимно уважение и в решителния момент влизат в бой рамо до рамо, за да защитят честта и живота си.

С участието на звездите, носители на Оскар, Куба Гудинг Мл. и Робърт Де Ниро, „Мъже на честта” е вдъхновяваща история за човешкия дух и решимост.

IMDB

Link

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да споделя с вас един филм. Казва се "12" на Никита Михалков.

11 съдебни заседатели са убедени, че подсъдимият е виновен. 12-ият обаче мисли друго.

Следват и тъга, и смях, и противопоставяне на характери...

Трябва да се гледа - завладява те, кара те да помислиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме мнението ви за The Air I Breathe.

zzzdf3.jpg

Ако някой го е гледал, ще се радвам да прочета впечатленията му, каквито и да са те.

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересува ме мнението ви за The Air I Breathe.

Уоу, има много висок рейтинг - 8.7/10, де да имаше и субтитри за него. Впрочем, при такъв актьорски състав едва ли е калпав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня ден го свалях от различини места , но картина не можах да видя .

Сега го свалям , видях че от вчера го има в замунда и арена.

Гласувах за него още миналата годината :)

Ще ми хареса , как няма да ми хареса.

Редактирано от foty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

senseless

Senseless%20(1998)%20DVDRip.jpg

Със един от невероятното дуо wayans , Марлон филма не е по-лош от всички други продукций на братята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди седмица-две го гледах. Първата причина беше, разбира се, фактът, че Шон Пен е режисьор - той е не само прекрасен актьор, но и от мини-филмчето на 9/11 ми допадна като режисьор.

Иначе филмът е разтърсващ. Много философия има в него и много може да се говори и обсъжда от чисто психологическа гледна точка. И краят е....завладяващ и тъжен. Пък и фактът, че е по действителен случай...филмът определено си заслужава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уоу, има много висок рейтинг - 8.7/10, де да имаше и субтитри за него. Впрочем, при такъв актьорски състав едва ли е калпав.

Да. И аз предполагам, че е добър, но ми се искаше да прочета нещо по-конкретно.

Благодаря ти, hlevoust.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди седмица-две го гледах. Първата причина беше, разбира се, фактът, че Шон Пен е режисьор - той е не само прекрасен актьор, но и от мини-филмчето на 9/11 ми допадна като режисьор.

Иначе филмът е разтърсващ. Много философия има в него и много може да се говори и обсъжда от чисто психологическа гледна точка. И краят е....завладяващ и тъжен. Пък и фактът, че е по действителен случай...филмът определено си заслужава!

Филма наистина е добър . Преди да излезе тук в бг имах щастието да се запозная с тази история по много необичаен начин . Какъв начин ли ? Ами като всеки студент и на взимам заверки като му дойде времето . Събрах всички заверки без една единствена и тя беше по английски език . Преподавателката ми каза - Имаш оценка , но за заверка ще научиш този текст от учебника , а аз ohmy.gif . Дойде ми на акъла за един текст немога да си завера семестъра . Когато прочетох текста наистина ми хареса . Не знаех , че има в действителен случай , помиислих си кой ли се е сетил да напише такава история в учебник по англииски :clap:

И така сега когато гледах и филма , просто мога да кажа - гледайте го cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за лъбителите на френски комедии препоръчвам:

1 "Rrrrrrr" ****

2 "tais-toi"(или кантен и рубин) ******

3 "Вечеря за глупаци" ***

(*-показва колко е интересен и смешен филма. Поне според мен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а за лъбителите на френски комедии препоръчвам:

1 "Rrrrrrr" ****

2 "tais-toi"(или кантен и рубин) ******

3 "Вечеря за глупаци" ***

(*-показва колко е интересен и смешен филма. Поне според мен)

1. laugh.gif Такава олигофрения не бях и сънувала - преди да го гледам, сесра ми ми разказваше за него и само по думите й паднах под масата, а докато го гледах щях да умра laugh.gif

3. Това съм го гледала само на театрална постановка с любимия ми Христо Гърбов - определено ми хареса. Не знаех, че има и филм :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

My Blueberry Nights - http://imdb.com/title/tt0765120/

кой да помисли, че авторът на 2046 и на един от най-яките музикални видео клипове (six days) ще заснеме любовна драма и ще повери главната роля на Нора Джоунс. Девойчето се справя доста добре. Със сигурност е по-добра певица, но все пак май ще я пребъде и като актриса.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
My Blueberry Nights - http://imdb.com/title/tt0765120/

кой да помисли, че авторът на 2046 и на един от най-яките музикални видео клипове (six days) ще заснеме любовна драма и ще повери главната роля на Нора Джоунс. Девойчето се справя доста добре. Със сигурност е по-добра певица, но все пак май ще я пребъде и като актриса.

Не вярвах, че ще гледам такъв филм именно на този режисьор ohmy.gif

Преди около месец го гледах, най-вече заради Нора Джоунс и Натали Портман и останах изключително приятно изненадана.

Джоунс е супер чаровна - хареса ми как играе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Вселената...

across-the-universe-poster-0.jpg

"Across the Universe" стана един от любимите ми филми. Мога да го гледам пак, и пак, и пак... Отсега казвам, че е мюзикъл, но и прекрасна любовна история, празник за очите и слуха. В средата става много шантав, краят е красив, началото също. Песничките са на Бръмбaрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз ви препоръчам филма Fantaghiro.Той е любимият ми.

Редактирано от klasa_97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що гледах филма August Rush.Господи наистина страхотен филм.

Сърцето ти започва да трепти по различен начин докато го гледаш,наистна си заслужава.линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

butterfly on a wheel,другите имена са му откуп,изнудвачът,тва дет го пише в инфото е само 1/10 от филма,до последо не знаеш кой е лошия и кво точно е направил,страхотен филм с пиърс броснан.....ето

Редактирано от stambeto23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"12" - на Никита Михалков - кавър версия на филма 12 разгневени мъже, но с някои добавки които определено ги няма в оригинала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...