Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

chichomitko

Филми, които си заслужават!

Препоръчан отговор

Вярно филмът е доста старичък (1998) но пък е прекрасен даже сега го гледам откъснах се замалко да видя дали не сте писали и ето ... Иии вярно младичка съм (на 14 годинки съм все пак) но доста възрасти са ми казвали че имам доста ум в младата си главичка (само моля да не сметнете, че се изкарвам професорче) и според мен филма наистина си заслужава, но незнам от къде да ви препоръчам да си го изтеглите тъй като аз го гледам от диск подарен ми от един приятел чиито любим филм също е Les Miserables

неудобно ми е че ще направя забележка на по-възрастен може и да греша (ако е така моля да ме извините) но сега забелязах kmvasilev . Името на френският комик който аз лично обожавам не се ли пише Луи Дьо Фюнес (може и да греша но на 99.99% съм сигурна че се пише така) и така поне аз не съм заправила този комик и неговата зелева супа кацнала на едно дърво :)

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

филма със Сандра Бълок -Premonition ,наистина си заслужава :speak:

също филма If Only (само ако),изигран перфектно от Jennifer Love Hewitt,която е главната героиня :P В момента се сещам и за филма Chasing Liberty (в преследване на свободата) с Mandy Moore :)

yvsot: Моля, когато препоръчвате някое филмово заглавие, аргументирайте се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера по Нова ще дават " Под небето на Тоскана ",препоръчвам ви го :speak:

yvsot: Моля, когато препоръчвате някое филмово заглавие, аргументирайте се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цялата класика в тях се е събрала.

Лично мнение.

fast and furious... комично, да.. laugh.gif

Star Wars ако не са ГОЛЕМИ филми, здраве му кажи [най-вече първата трилогия] ohmy.gif

Редактирано от ViR2aL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zabriskie-point.jpg

Zabriskie point / Забриски пойнт (1970)

Няма нужда от реклама...

Всеки, който го е гледал, знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

John Q

0b845499d0e87fab.jpg

Няма нужда от коментар.Филма е уникален.

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bathman- The dark knight

2008-the-dark-knight-batman-movie-poster-1.jpg

И тук няма нужда от коментар, а гледането е просто задължително

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gattacann2.jpg

Гатака

GATTACA

Държава: САЩ

Година: 1997

Времетраене: 112 минути

Жанрове: Трилър, Драма, Фантастика

Режисьор: Андрю Никол

В ролите: Гор Видал, Алън Аркин, Ума Търман, Джуд Лоу, Лорън Дийн, Итън Хоук

Сценарист: Андрю Никол

В бъдещето, когато създадени чрез генно инженерство хора ръководят света, обикновен човек се нуждае от чужда самоличност, за да успее.

Редактирано от fedora (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gone Baby Gone

http://www.imdb.com/title/tt0452623/

gone_baby_gone_poster.jpg

Подочух аз хубави неща за филма. Оказаха се верни. Май ще излезе, че в Бен Афлек има някакъв талант. Досега явно не го беше насочил в правилната посока biggrin.gif. Също така се вижда, че по-малкият брат е по-добрият актьор от двамата :ph34r:.

Чудесен филм, който обаче ви оставя със смесени чувства, главно заради противоречивия финал.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

thehoursnu6.jpg

Отличен филм с много сериозен актьорски състав и си струва си 2-та часа гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За феновете на футбола препоръчвам наистина страхотно направен филм GOAL 1 2

Майтапиш се нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ladysandgentlemenposter.jpg

"And Now... Ladies and Gentlemen"

На мен лично много ми хареса - стахотни песни и изпълнения на Патриция Каас. А за Джеръми Айрънс - едва ли има смисъл да се коментира ... Има и много интересни идеи - за границата на реалността, за там, където завършва любовта, за втория шанс и изживените възможности ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който си пада по ефектите това е филма. "Неуловим"

5a05a402487ea4ad.jpg

Редактирано от iveta7
Намален размер на постера (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Който си пада по ефектите това е филма. "Неуловим"

Напълно съм съгласна за ефектите... Допада ми и стила на игра на Анджелина - някакси непринудено, без преувеличаване /на фона на всички щуротии, които се случват във филма/...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Wanted е дело на руснака Тимур Б. и създател на Дневна и Нощна смяна. Веднага си личи различният и леко откачен стил. Това е екшън точно такъв, каквито трябва да са екшъните. Браво на братушката biggrin.gif

Наскоро гледах пак Once Upon a Time in America - http://www.imdb.com/title/tt0087843/

Once%20Upon%20a%20Time%20in%20America%20DVD.jpg

Едва ли има нужда от представяне, режисьор е Серджьо Леоне, с Робърт ДеНиро и т.н.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами Wanted е дело на руснака Тимур Б. и създател на Дневна и Нощна смяна. Веднага си личи различният и леко откачен стил. Това е екшън точно такъв, каквито трябва да са екшъните. Браво на братушката biggrin.gif

Филма го изгледах с интерес,но очаквах много повече.

Предимно бой и много,много ефекти - особено тези летящи на всякъде в пространството куршуми.

Някъде четох,че ще има и втора част - бъдещи преработки на части от комикса "Wanted"(по който е създаден и филма)

Все пак си заглужава гледането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Филма го изгледах с интерес,но очаквах много повече.

Предимно бой и много,много ефекти - особено тези летящи на всякъде в пространството куршуми.

Някъде четох,че ще има и втора част - бъдещи преработки на части от комикса "Wanted"(по който е създаден и филма)

Все пак си заглужава гледането.

ами точно екшън, със забележителни ефекти и без да се взима прекалено насериозно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми филми - The Last Of The Mohicans / Последният мохикан (1992)

lastofthemohicansthe199cu2.jpg

imdb

Изчетох темата и видях, че е споменат бегло само в един пост и не се сдържах да го препоръчам.

Ето и нещо ново, което гледах тези дни и ми хареса много - Righteous Kill / Справедливо убийство (2008)

cnu91846oh4aa8.jpg

imdb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Наскоро гледах пак Once Upon a Time in America - http://www.imdb.com/title/tt0087843/

Once%20Upon%20a%20Time%20in%20America%20DVD.jpg

Едва ли има нужда от представяне, режисьор е Серджьо Леоне, с Робърт ДеНиро и т.н.

Съвършен във всяко отношение филм, достоен конкурент на "Кръстникът". И за да оформя "Светата Троица" на гангстерското кино, смело ще добавя и "Недосегаемите".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Fall

f06f7f9be5b53f9d.jpg

малко странен сюжет,но с невероятни ефекти и страхотна актьорска игра :rolleyes:

Редактирано от iveta7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
The Fall

f06f7f9be5b53f9d.jpg

малко странен сюжет,но с невероятни ефекти и страхотна актьорска игра :speak:

Приятно се изненадах, когато видях името на Валери Петров в сценарийния екип! Възхищавам му се на този човек! Велик е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За феновете на трилъра и Майкъл Дъглас:

3e6921c26c0df392.jpg

Редактирано от iveta7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taken / Твърде лично (2008)

0987d291ff33bc96.jpg

Един от малкото смислени филми за тази година.Много приятен за гледане както и за взимане на някаква поука.Няма да казвам каква.

Дано за напред да има повече такива филми.Който не го е гледал - може да си го свали от ТУК *6593 сийдъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Righteous kill

righteous-kill-02.jpg

Не знам как го превеждат този филм, но определено си заслужава. Сигурна съм че бихте направили аналогия с Жега ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...