Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Филми, които си заслужават!

Препоръчан отговор

• Отговори 739
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Имах по-големи очаквания... някак си прекалено детски ми се стори. Сериозен, без да е натоварващ и с прекрасна актьорска игра ме впечатли този: Опитах да се сетя какъв да е филм и се сетих

Oхх, тази тема съвсем се размъти...както и да е. Ето един филм, които много си заслужава! Das Leben der Anderen(The lives of others) Източна Германия, преди падането на Берлинскат

Само да помогна малко с един офтопик... The Secret Life of Words - в каталога на арена... Субтитри има при юнаците...

Публикувани изображения

Точно тва ми го хвалят женките от една-две години,та се наканих днес да го гледам. Попрехвърлих го,ама ми се видя лигаво,а актрисата някак изкуствена.Но ще го гледам,щом казваш.

Eто друго по темата:

non_ti_muovere.jpg

Toва е един от най-хубавите и тъжни филми,които съм гледал. Тук "любимата" може да се види в абсолютно неподправен вид. Нищо общо с горната кукла. Всичко е до кокъл естествено. Някаква любов е представена с всичките И гадости и пак ти остава свеж вкус в устата,а се чудиш защо след всичката тая мръсотия.

non-ti-muovere1.jpg

non-ti-muovere-много тежък филм.Благодаря, trapped79, гледах го и ме потресе...смазва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

poster.jpg

В главните роли:Лукас Блек,Брендън Брендел,Закъри Тру Брайън,Bow Wow,Джейсън Тобин,Амбър Стивънс,Ашика Гогна,Натали Кели,Вин Дизел

Режисъор - Джъстин Лин

Сценарист - Крис Морган

Гледах третата част на "Бързи и яростни".Това определено не е филм изпълнен с мелодични,любовни сцени,но пък за феновете на високите скорости,хубавите жени и екшъна определено става.Действието се развива в Токио и този път няма дълги преследвания,а въртене(drifts).

Саундтракът към филма също не е за изпускане.Включени са безпорните хитове :

Teriyaki Boyz - Tokyo Drift

Don Omar Feat. Tego Calderon - Bandaleros

Don Omar - Conteo

DJ Shadow Feat. Mos Def - Six Days The Remix

Редактирано от randb (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Walking Tall" - Допадна ми идеята как един човек промени толкова много

и не се даде колкото и трудно да му беше. Пък и е по истински случай филма...

Препорачвам ви го особено на феновете на Скалата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прибавим малко "фантазия" към списъка :)

Corpse Bride / Булката труп

Жанр: Анимация

Година: 2005

Актьори: Джони Деп, Хелена Бонъм Картър, Емили Уотсън, Албърт Фини, Кристофър Лий

Режисьор: Тим Бъртън

Сюжет:

Меланхоличният, свит и мечтателен Виктор е сватосан от своите родители за Виктория - дъщерята на разорени богаташи. Двамата млади не се познават, но за щастие от пръв поглед се харесват и нагласената сватба изглежда ще бъде щастлива. Но Виктор е твърде притеснен за да запомни подробностите от ритуала. Докато репетира в близката гора, бъдещият младоженец надява златната хълка на нещо като клонка...която е пръст на женски скелет. И Виктор се оказва женен за труп на име Емили.

Само Тим Бъртън е в състояние да разкаже подобна история красиво. Любовният триъгълник на тази изискана и изтънчена приказка съперничи на много романтични филмови триъгълници, начертани от истински актьори.

Приятно гледане ;)

Редактирано от yasya2 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едни от любимите ми филми:

Fear and loathing in Las Vegas

The Doors

Pulp Fiction

Trainspotting

Lock, stock and two smoking barrels

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно филмче за маниаците на Gangstafilm anb Black Music.

Голяма манийка е.

Boyz N The Hood!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
imaginemeandyou_bigposter.jpg
Подкрепям те за този филм. Романтичен, различен, секси, вълнуващ.

PS: Най-много ми харесаха диалозите в супермаркета.

Нещо подобно е и The Wedding Date (2005)

B0007MAPSI.02.LZZZZZZZ.jpg

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Click един от скорошните филми незнам дали е предлаган вече ама много ми хареса хумор,драма и happy end в едно да не говорим че жена му на тоя е доста хубава

48776.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Адвокат на дявола

2. Ефектът на пеперудата (The Butterfly Efect)

3. Почти невинен - оригиналното заглавие на филма е "Out of time"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви предложа две железни комедиики от преди доста години.

1.Who's the man (с Др.Дре и Ед Ловър и още отмного от най-известните рапъри на онова време)

2.Страх от черни шапки(не го знам как е на Английски,защото съм го гледал преди 14-15 години)Филм пародия за легендарната тогава група NWA,във филма NWH.Спукал съм се от смях.Ако някой знае нещо за този филм да каже искам го.Другият го имам на CD със много добро качество но без субтитри.

Редактирано от ivo23 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя още един от любимите ми филми:"Harlem nights" с Еди Мърфи.

А История на света II го чакам още :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да ви предложа две железни комедиики от преди доста години.

1.Who's the man (с Др.Дре и Ед Ловър и още отмного от най-известните рапъри на онова време)

2.Страх от черни шапки(не го знам как е на Английски,защото съм го гледал преди 14-15 години)Филм пародия за легендарната тогава група NWA,във филма NWH.Спукал съм се от смях.Ако някой знае нещо за този филм да каже искам го.Другият го имам на CD със много добро качество но без субтитри.

Ето ти връзка за първия с българско аудио - Who's the man

Ако не си регистриран юзър, можеш да се регистрираш свободно.

Редактирано от vboychev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А История на света II го чакам още :)

Има да почакаш,такъв филм не съществува. Онова в края на "Първа част" е ташак от страна на Мел Брукс...Хитлер на лед,погребение на викниги,евреи в космоса,бла ,бла,бла...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз след Първа част хукнах към видеотека за втора, но се оказа яка ебавка от страна на Мел Брукс :wors:

а ето и още едно предложение от мен ;)

clerks.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда, честна и половината филми, които си заслужават все още не съм ги гледала, но нека се опитам да направя един сравнително по-кратък списък.

Spring, summer, fall, winter...spring. - много добър, дълбок и успокояващ. Корейски е, но за актьори и режисоьри не мога да ви говоря, понеже като цяло не им знам имената. Единствения азиатски режисьор за когото се сещам в момента се казва Такеши Китано и много уважавам работата му.

21 grams - един от малкото холивудски филми, които уважавам, макар режисьорът му да беше испанец ако не се лъжа...Гонзалес май се казваше. Все едно. Пефектен актьорски състав и една от най-добрите...ох...холивудски звезди Наоми Уотс, която е наистина невероятна имайки се в предвид, че все пак е работила с Дейвид Линч. Шон Пен и любимеца ми Бенисио Деп Торо също участват там.

Snatch(Гепи) & Two smoking barrels (Две димящи дула) - пиша ги заедно понеже са на един и същи режисьор (Гай Ричи- съпругът на Мадона) и кажи речи актьорския състав не се отличава, само дето в Гепи участва и Брад Пит, като ирландски циганин. Смях, смях и английски хумор в огромни количества:wub:

V for Vendetta - много бях скептична към филма в началото, но чух добри отзиви от едни хора на които може да се вярва:P. Филма е адски достъпен за всеки и наистина засяга едни много важни върпоси на нашето съвремие. пък и Натали Портман е много сладка без коса:clap:

Lost in translation - много приятен, плавен и филма за...малките неща и детаилите. На много хора им се струва муден и скучен, но аз лично го намирам за много красив. София Копола, колкото и да е млада е успяла по невероятен начин да представи метрополиса на Токио през очите на двама непознати и вече отчаяни хора - младата философка и застарящия актьор. И саундтрака е много добър особено музичката, когато Шарлот отива в Киото.

Като споменах Киото се сетих и за Memoirs of a geisha - невеоятно красив филм и сравнително добре адаптиран по действителните мемоари на въпросната Саюрри.

Има някой филми от ерата на нямото кино, които си заслужават ама сега ме мързи да пиша за тях:)

Stay - как можах да го забравя. Наоми Уотс пак...просто филма е невероятна фантация, колкото пъти го гледам толкова пъти ми се изясняват разни неща и откривам разни детайли. Абе лудница е филма, гледайте го.

Lord of war - много добър, сериозен и забавен в определени моменти. Кейдж и Хоук на едно място.

Ами вече ме мързи да пиша, но мога и още;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз след Първа част хукнах към видеотека за втора, но се оказа яка ебавка от страна на Мел Брукс :)

Всъщност Мел Брукс направи филм,в който се изгаври с Хитлер и пак имаше евреи и то полски. Филмът е според мен не по-лош от "История на света",аз лично доста се смях и с него. Имаше един убийствен образ - Кристофър Лойд като типичната германска военна шваба.Тъп,тъп,та вдлъбнат. Ето линк:

http://www.find-bg.com/catalog/index.php?p...000&id=5310

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
TRIANGLE /незнам така ли се пишеше/ също не е лош само дето е 4 часа. Разказва се за тайната на бермудския триъгълник

Като филм не е лош, но точно в него опозориха българският химн angry.gif

Любов по трудният начин-много хубав филм според мен :yanim:

Редактирано от ^^^NESHTO_SEXY^^^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що гледах филма Saw. Някакъв психо-трилър. Мен ме изкефи незнам за вас!

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх и отвращение в Лас Вегас

Реквием за сън

Спун

Трейнспотинг

Есидхаус

Трилогията - Ханибал

Властелина на пръстените

Dead man - с Джони Деп

Красив ум

Зеления път

Розууд - по Стивън Кинг

Таен прозорец - също по Стивън Кинг с Джони Деп

Дрога

Армагедон

Анджел-А

Адвокат на дявола

В момента не мога да се сетя за др...

Това за мен са все култови филми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване