Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

drkstp

CS 1.6 - Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте ! От годинки не бях цъкал ЦС-чето и наскоро реших да го подкарам, така или иначе си го имам в steam-a... до тук добре, НО ! :D При положение, че VSYNC-a е изключен и fps-то ми е 100, през секунди се получава едно забиване (така сякаш latency-то скача до 100), a всъщност то е не повече от 15/20. Реших, че може да е от играта, дръпнах си и Team Fortress 2 .. същата история. Интересното е, че други игри от сорта на Battlefield 3 , Call of Duty MW3 вървят на вода....  Някой срещал ли е подобен проблем ?  Конфигурацията ми е:  Win8 Intel i5 @ 2.6 GHz

6 GB RAM

Intel HD Graphics 4000

Radeon HD 7670M 2 GB Благодаря предварително ! 

Поздрави, Алекс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! От годинки не бях цъкал ЦС-чето и наскоро реших да го подкарам, така или иначе си го имам в steam-a... до тук добре, НО ! :D При положение, че VSYNC-a е изключен и fps-то ми е 100, през секунди се получава едно забиване (така сякаш latency-то скача до 100), a всъщност то е не повече от 15/20. Реших, че може да е от играта, дръпнах си и Team Fortress 2 .. същата история. Интересното е, че други игри от сорта на Battlefield 3 , Call of Duty MW3 вървят на вода....  Някой срещал ли е подобен проблем ?  Конфигурацията ми е:  Win8 Intel i5 @ 2.6 GHz

6 GB RAM

Intel HD Graphics 4000

Radeon HD 7670M 2 GB Благодаря предварително ! 

Поздрави, Алекс.

Едва ли е от конфигурацията - според мен е проблем с Интернет връзката. Пробвай някой тест онлайн като SpeedTest.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли е от конфигурацията - според мен е проблем с Интернет връзката. Пробвай някой тест онлайн като SpeedTest.

Да и аз така мисля.... Това е скрийн от speedtest-а http://www.speedtest.net/result/3019801544.png ... не е особено добре, но като цяло е г/д нормална връзката... Мисля, че и това отпада като вариант за проблем. :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай стийма,понякога и при мен се получава така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай стийма,понякога и при мен се получава така

Steam-a е fresh install, все пак пробвах... same shit. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът може да е от някой процес, който работи в системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steam-a е fresh install, все пак пробвах... same shit. 

Губиш връзка за части от секундата, която ти се отразява и на онлай игрити. Но за да сме сигурни дали от и-нет или нещо от самият комп си пусни CS 1,6 с ботове нафърляй е така 20 бота и поиграй, ако го няма този момент е ясно, ако го има ще търсим проблема на друго място. Друго нещо звъниш на доставчика докато играеш играта и му казваш губя си връзката към Вас, може ли да ме засечете дали имам загуби на пакети и те също ще видят и така ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е fix-нато.... и решението е доста странно. Изключих skype, utorrent и тем подобните програми и проблема изчезна.... явно някоя от тях е бъгавила steam-a. Благодаря на всички отзовали се ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.