Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз-рядко.Принципно творя в зона свободна от интелект. :ph34r:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз едни чужди ключове имам поверени ми от месец и не ме свърта да ги върна , а вие ...

пък и съм толкова боса  по отношение на тоя  раздел,че  въобще мисията  е не-въз-мож-на.

айде не се оправдавай

де го Димчо да те целне с прашката

:P  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес беше един от малкото спокойни дни на работа.Даже ще си тръгна навреме в шест. Минавам да прибера жената, отиваме да купим храна на котарака и между седем и осем може и да се приберем...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нема по големи спамери от вазе--отупахте 2000+поста за 9 дена :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нема по големи спамери от вазе--отупахте 2000+поста за 9 дена :D

много се мисли, по-малко се действа - ние сме сбъдната мечта :) 

три пъти мери, един път режи, бързата кучка слепи ги ражда, бързай бавно, мисли преди да действаш и т.н. и т.н.  :whist:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно сте ебати спамерите :wub:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*Из фото форумите: ТЕМА: Неотдавна се сдобих с Canon 400D. За кратко време заснех сума снимки и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да изкарвам по някой лев със снимки на сватби. Парите са нормални! Запознат съм с практиката на снимането - имам приличен опит със "Зенит". По моя преценка смятам какво е необходимо. Наличният обектив за сега е само стандартния, разбирам, че е нужен друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със стандартния? Нужна е външна светкавица, предполагам за ххх лв., препоръчайте каква най-добре да взема. Допълнителна карта за памет и акумулатор ще купя. Какво още е нужно? Статив с "кабел" - не знам, по мое мнение, не е задължително. ОТГОВОР: Неотдавна се сдобих със скалпел от санитарния магазин. За кратко време вече изрязах кожения диван, едва не отрязах гърлото на кучето си, и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да поработя като кардиохирург. Парите са нормални! С практиката на хирургията съм запознат - имам приличен опит с консервен нож. По моя преценка смятам какво е необходимо. Скалпелът още не е заточен и е само един, разбирам, че е нужен и друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със един да се направи аортокоронарно шунтиране? Нужен е също хемостат, предполагам за ххх лв., препоръчайте какъв най-добре да взема. Памук и тампони ще си купя сам. Какво друго е необходимо за операция? Троакар и форцепс за тъкани - не знам, според мен, не е задължително да има.  

Източник : zdravko  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже откъде да купя тънкостенна чаша за бира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прибрах се

имах леко скандалче с една лелка-откачалка

явява се ответница по едно дело

брат и я съди за наем 

грозна картинката

та аз разбирам че апартамента е празен и искам оглед на единствения адвокат по делото

пича казва няма проблем и ме натриса на сина на тоз дето съди сестра си

сина казва няма проблем и си уговаряме среща пред апартамента да го видя

звъни на вратата и се появява някаква неумита лелка

сина си мълчи

та от дума на дума / леко скандалче се заформи, кои сте вие и защо да ви пускам/ зацепих че това е сестрата

условието и да ме пусне вътре беше да и дам визитка

през цялото време сина думичка не обели

баси филма

което още веднъж доказва тезата ми че всички са луди

сега влизам в банята за едно душче

после ще забъркам една пица за динозаврите

Някой може ли да ми каже откъде да купя тънкостенна чаша за бира?

колко тънкостенна

и колко чаши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*Из фото форумите: ТЕМА: Неотдавна се сдобих с Canon 400D. За кратко време заснех сума снимки и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да изкарвам по някой лев със снимки на сватби. Парите са нормални! Запознат съм с практиката на снимането - имам приличен опит със "Зенит". По моя преценка смятам какво е необходимо. Наличният обектив за сега е само стандартния, разбирам, че е нужен друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със стандартния? Нужна е външна светкавица, предполагам за ххх лв., препоръчайте каква най-добре да взема. Допълнителна карта за памет и акумулатор ще купя. Какво още е нужно? Статив с "кабел" - не знам, по мое мнение, не е задължително. ОТГОВОР: Неотдавна се сдобих със скалпел от санитарния магазин. За кратко време вече изрязах кожения диван, едва не отрязах гърлото на кучето си, и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да поработя като кардиохирург. Парите са нормални! С практиката на хирургията съм запознат - имам приличен опит с консервен нож. По моя преценка смятам какво е необходимо. Скалпелът още не е заточен и е само един, разбирам, че е нужен и друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със един да се направи аортокоронарно шунтиране? Нужен е също хемостат, предполагам за ххх лв., препоръчайте какъв най-добре да взема. Памук и тампони ще си купя сам. Какво друго е необходимо за операция? Троакар и форцепс за тъкани - не знам, според мен, не е задължително да има.  

Източник : zdravko  

а, а, а ...... :lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, а, а ...... :lol6:

намерила съм ти "Лекарственикъ с рецепти" на д-ръ Владимиръ Алексиевъ, 39-та година 

за колекцийката ти

в края има талбица отрови-противоотрови

за натравяне със сероводород препоръчват чист въздух и разтривки с оцет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
колко тънкостенна

и колко чаши

Ами това се чудя в крайна сметка на кое казват тънкостенна? Трябва ми една по принцип. Обаче гледам, че в нета тънкостенни казват на тоя тип , а на мен ми търсят тънкостенна със столче от тоя тип. Я дай мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това се чудя в крайна сметка на кое казват тънкостенна? Трябва ми една по принцип. Обаче гледам, че в нета тънкостенни казват на тоя тип , а на мен ми търсят тънкостенна със столче от тоя тип. Я дай мнение :)

е, че вземаш такава каквато искат

аз тънкостенна разбирам да е от тънко стъкло

мислех да погледна в оказиончето

но принципно и в кауфланд да отидеш пак ще намериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма значение дали е със столче или без и двата вида могат да бъдат тънкостенни? За кауфланд не се бях сетил. Принцпно си мислех за магазините за домашни потреби...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма значение дали е със столче или без и двата вида могат да бъдат тънкостенни? За кауфланд не се бях сетил. Принцпно си мислех за магазините за домашни потреби...

да -щом е от тънко стъкло.

Въпреки, че чаша без столче е за домашна употреба и то за вода, а те не се правят тънкостенни.

Чашата за вино задължително трябва да е със столче. 

Изисканата маса не позволява дебелостенни чаши без столче.На таква маса всички чаши трябва да са със столчета, независимо дали са за алкохол или вода.

намерила съм ти "Лекарственикъ с рецепти" на д-ръ Владимиръ Алексиевъ, 39-та година 

за колекцийката ти

в края има талбица отрови-противоотрови

за натравяне със сероводород препоръчват чист въздух и разтривки с оцет

точно това се препоръчва и сега.

( без оцета ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес последен ден мързелуване,от утре съм цели три дни на работа. :(

Днес тествах пет бюджетни кулъра за s.1155.Изненади не липсваха,имаше и обичайни неща-титан и търмълрайт все някога ще изработят равна основа за охладител,само дето няма да е по мое време.Писах ревюта,а един от охладителите вече е на моята интелска пич...ъ-ъ-ъ,тоалетна буба.Не че на i3 му трябва нещо повече от боксов кулър,ама някак не съм свикнал с боксовите кулъри... :ph34r: Мислех да си черпя и паметта едни охладители  в знак на блаодарност за над 50%-вият клок,ама чиповете студени като вчерашна пица. :ph34r:

Почти целият ден беше готин.

А сега ми е време да пийна едно  малко.Няколко пъти.Това преди бирата.

:cheers:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес последен ден мързелуване,от утре съм цели три дни на работа. :(

А сега ми е време да пийна едно  малко.Няколко пъти.Това преди бирата.

:cheers:

кой ще гледа мама? :rolleyes:

Блонди каза че ми е отделил специален бидон само за мен. Виното от този бидон ще е мое и единствено аз ще си го пия.

Чудя се........... това в знак на любов и специално отношение ли е или просто иска да види колко ще изпия...............

точно това се препоръчва и сега.

( без оцета ).

ми ето

ще си имаш с какво да занимаваш стажантите :whist:

чакаме пицата

за мен има зелен боб яхния

мнооооооооого обичам

мисля да си налея вече, а? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а изчакайте с наздравеиците да се прибера у дома бре  :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой ще гледа мама? :rolleyes:

Ами аз още вчера казах,че се справям.От бачкане до вкъщи съм за десетина минути,телефона ми е непрекъснато включен,а докато ме няма е подсигурена медицинска сестра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз още вчера казах,че се справям.От бачкане до вкъщи съм за десетина минути,телефона ми е непрекъснато включен,а докато ме няма е подсигурена медицинска сестра.

е, значи си спокоен и всичко е под контрол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е, значи си спокоен и всичко е под контрол

Абе при мен винаги си е така. :D Освен като ме хванат лудите и утрепя нЕкого. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай да я напълним за 2 дена :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.