Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rado84

Нокия 5530 - самоизключване

Препоръчан отговор

Вчера си купих Нокия 5530 и ме интересува Симбиан има ли някакви настройки за самоизключване или някой го е пипал докато съм спал? Защото се събудих и телефонът беше изключен, а като го оставих на бюрото беше с пълна догоре батерия. И след като го включих пак си е пълна, така че остават вариантите или някой да го е пипал (някой от технологичните индианци вкъщи), или да има някаква софтуерна настройка да се самоизключва след определен период от време. И ако има такава настройка - къде из менюто да я търся, за да я изключа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Щом се самоизключва проблема вероятно е  хардуерен. Не е нужно някой да го пипа. Вероятно дефект. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е софтуерен проблем. Опитай да го ъпдейтнеш с най-новата версия на ОС. Прави се с Ovi Store през компютъра, трябва ти USB кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е софтуерен проблем. Опитай да го ъпдейтнеш с най-новата версия на ОС. Прави се с Ovi Store през компютъра, трябва ти USB кабел.

Това не е хич добре,защото ако му изгасне повреме на ъпдейта какво прави ?

По-добре на сервиз - проблема е софтуерен(и аз го имах) и за около 5-10 лв. ще ти го оправят (зависи от сервиза).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо е от Symbian-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням няма вградена опция за самоизключване. Дори преди време търсех точно софтуер с подобна функция, защото ми трябваше да се изключва всеки ден в определен час. Според мен проблемът е софтуерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблем с Нокиах6 16гб телефонът беше в умрял режим само привибрираше опитах да го съживя с феникс сега когато се включи телефона светва екрана и има смао надпис нокиа и се рестартира моля за съвет когато питах в сервиз да го оставя да го оправят  още когато беше умрял не искаха да се занимават сега вече ще искат но искам аз да го оправя ако има възможност в домашни условия :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.