Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

profesionalista

Windows 8 - впечатления, проблеми и решения

Препоръчан отговор

психически бъди готов и повече да почакаш или да кандидатстваш 2-3 пъти (за даден e-mail ключът е само един така че ще ти пратят същия) ако не ти издържат нервичките че напоследък малко забавени реакции показват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

психически бъди готов и повече да почакаш

или да кандидатстваш 2-3 пъти (за даден e-mail ключът е само един така че ще ти пратят същия) ако не ти издържат нервичките

че напоследък малко забавени реакции показват

Обещаха до 72 часа... защо ти да не предлагаш друг начин :?
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещаха до 72 часа... защо ти да не предлагаш друг начин :?

Очаквай да го получиш не по-рано от седмица... Аз "изгърмях" с техния ключ след активиране с активатор и при опит да въведа ключа ми казва да си активирам първо Windows... Така че мисля че врътката са я фикснали...

P.S. Втория ключ дойде точно след 2 дни... И не е същия като първия!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквай да го получиш не по-рано от седмица... Аз "изгърмях" с техния ключ след активиране с активатор и при опит да въведа ключа ми казва да си активирам първо Windows... Така че мисля че врътката са я фикснали...

P.S. Втория ключ дойде точно след 2 дни... И не е същия като първия!

Дано .... надявам се да не чакам много, че искам да го видя това животно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано .... надявам се да не чакам много, че искам да го видя това животно :)

Успех и сподели, как си го активирал като пристигне.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, почна е и при мен с проблемите, които не мога да реша, мисля че е вирус и то стар познат.... Не мога да влизам в интернет през нито един от браузърите, обаче скайп се конектва като пич, както и апликациите на 8та... Рестартирам рутера и имам нет достъп за около 10 сек и после пак изчезва, както виждате имам нет през таблета :-[ Помощ.... [sOLVED] Оказа се, че Windows8 си имал опция за решаването на такива проблеми, трябвало е няколко пъти да пусне troubleshooter-a и една диагнозна на мрежата и оправя проблема :)

Редактирано от The Admiral (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows Media Center инсталиран успешно :) Само дето не ме радва, че са оставили стария интефейс и не е ъпдейтнат с Metro UI :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер имам следният въпрос - Наистина ли след като се качи уин 8 след това не може да се изтрие,тоест след като го качиш не може да се върнеш към уин 7 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добър вечер имам следният въпрос - Наистина ли след като се качи уин 8 след това не може да се изтрие,тоест след като го качиш не може да се върнеш към уин 7 ?

Пълни глупости! Сега аз да попитам, все още ли е възможна активацията с легалните ключове от MS Windows Media Center, ако преди това сме свалили специално ISO с Windows Media Center? Питам, защото пробвах да го активирам през виртуална машина и ми даде грешка, да не би MS да са си поправили грешката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пълни глупости! Сега аз да попитам, все още ли е възможна активацията с легалните ключове от MS Windows Media Center, ако преди това сме свалили специално ISO с Windows Media Center? Питам, защото пробвах да го активирам през виртуална машина и ми даде грешка, да не би MS да са си поправили грешката?

Сигурно,защото и при мен не стана,но аз си пазя активацията и стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Сигурно,защото и при мен не стана,но аз си пазя активацията и стана.

Кога го активира с ключа от MS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кога го активира с ключа от MS?

Оправиха грешкаата и то отдавна ... Вече не можеш да си активираш уина с медиа центъра...

Редактирано от The Admiral (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оправиха грешкаата и то отдавна ... Вече не можеш да си активираш уина с медиа центъра...

Язък за ключовете, които поръчах.;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости, това,че вие не можете е ваш проблем, но това  не означава,че не може......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Язък за ключовете, които поръчах.;-)

30.10.2012г.Това е 1та регистрация , а с бекъпа преди 2 дни.

Редактирано от Yanush Pavlov (преглед на промените)
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Глупости, това,че вие не можете е ваш проблем, но това  не означава,че не може......

Добре, майсторе хайде сега сподели с нас, защо не става?

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w8itproinstall/thread/6281813d-8acf-42e3-9346-99e86794ef7a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре, майсторе хайде сега сподели с нас, защо не става?

Никъде не съм споменал,че съм майстор? Още по-малко пък точно в този форум ще дръзна да обяснявам опита си.  Който има брада си търси бръснач. Може да прочетете, потърсите инфо,  да напрегните сивите си клетки, а не да чакате всичко наготово. По-важното е,че може,въпрос на желание.....  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига си спамил, всеки може да си активира Windows 8, но не вече чрез споменатия метод!

P.S. На печелившите честито! http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:9UU676R23g0J:technewspedia.com/microsoft-fixes-vulnerability-that-allowed-free-activate-windows-8/+microsoft+fixed+free+activation+with+key&cd=6&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=opera

Ако това от статията се окаже верно, много скоро активираните компютри чрез този метод ще станат отново неактивирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам оригинален Windows 8 и не ми трябва !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ това проблема е оправен и щетата които са я нанесли няма как да ги проследят, те остават с активиран до следващото преинсталиране...

Новите няма да успеят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не съм го изтествал, но ни казаха, че скоро ще искат във фирмата да качим на някой машини. Лошото е, че доста четох и така като гледам май още е доста бъгъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да напомня да не се коментират методи за активация на Windows, който и да е той, освен легалният!!!

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.
Поздрави и лека вечер!
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Още не съм го изтествал, но ни казаха, че скоро ще искат във фирмата да качим на някой машини. Лошото е, че доста четох и така като гледам май още е доста бъгъв.

Какво разбираш под бъгаво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем със записвачката. Казва, че не може да изпълни код 10 и нямам записвачка. Смених местата на кабелите но пак същото, смених записвачката с друга и пак същата работа. Това стана след някой от ъпдейтите преди месец но не знам точно кой. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е решил да помага. Иначе осмицата е бързак. Вкраен случай ще преинсталирам отново. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, имам проблем със записвачката. Казва, че не може да изпълни код 10 и нямам записвачка. Смених местата на кабелите но пак същото, смених записвачката с друга и пак същата работа. Това стана след някой от ъпдейтите преди месец но не знам точно кой. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е решил да помага. Иначе осмицата е бързак. Вкраен случай ще преинсталирам отново. Благодаря предварително!

Оригинален ли ти е Windows-a ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не. Виж може и от това да е, не съм се замислял. Благодаря все пак. 

Оригинален ли ти е Windows-a ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...