Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

profesionalista

Windows 8 - впечатления, проблеми и решения

Препоръчан отговор

Здравей те.От няколко дни съм Win 8.Но ми се появи проблем със свалянето на торенти.Не мога да свалям магнитни линкове.Антивирусната ми е NIS,а свалям с utorrent 3.1.3.Опитах в настройките на торента и антивирусната но нестава.Моля помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от Windows-а, а е от utorrent-а. Аз така се прежалих и минах на БитКомет, но се оказах доволен. Вече не е кат преди - подобрили са го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от utorrent-a,пробвах и с bitcomet,не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Заслужава ли си в момента Windows 8 да се слага като основна ОС. Имам лаптоп който ползвам рядко и мисля дали да го сложа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Заслужава ли си в момента Windows 8 да се слага като основна ОС. Имам лаптоп който ползвам рядко и мисля дали да го сложа.

Ако си от хората, които обичат да изпробват новите неща и си наясно, че може да се сблъскаш с проблеми тъй като не е завършен - да. Щом и ще го ползваш на лаптоп, който не ти е основен още повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те.От няколко дни съм Win 8.Но ми се появи проблем със свалянето на торенти.Не мога да свалям магнитни линкове.Антивирусната ми е NIS,а свалям с utorrent 3.1.3.Опитах в настройките на торента и антивирусната но нестава.Моля помощ.

Когато ползвам IE мога да свалям магнитни линкове,но досега ползвах Windows 7 с Googlechrome и работеше,но с 8 нестава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искате можем да си чакаме до бета версията или до финала, за да се опитаме да помогнем - аз проблем нямам като не ви хареса предния ми пост-въпрос-подканяне, дано този ви удовлетвори малкото изнежено.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

аз имам същия проблем и установих, че е от браузъра, поне при мен. Ползвам Google Chrome 18. Инсталирах Firefox 12, за да видя дали е от браузъра и под Firefox се отварят магнитните връзки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от браузъра е.При Google Chrome не става,но с internet Explore става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прощавайте, но гадаете първо магнитните линкове се свалят с torrent клиент а дали браузъра ви знае какво да ги прави и към кое точно приложение да ги препрати е друг въпрос а и автора е казал само "че не може да сваля", което може да значи всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прощавайте, но гадаете

първо магнитните линкове се свалят с torrent клиент а дали браузъра ви знае какво да ги прави и към кое точно приложение да ги препрати е друг въпрос

а и автора е казал само "че не може да сваля", което може да значи всичко

Здрасти,

проблема е явен под Windows 8. Проблема между Windows 8 и Google Chrome или поне така мисля. С други браузъри се отварят магнитните връзки. Не мога да намеря как да избера асоциациите в Google Chrome, т.е. да избера с коя програма да се отварят магнитните връзки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее, Google Chrome не е оптимизиран за новата ОС ! Той е slave (роб, подчинен) на ОС. Не се тревожи, ако от съпорта им не вземат необходимите мерки, това ще е само в техен ущърб. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ами какво да кажа? хром 21, от там си зарежда utorrent 3.1.3 и нещата си се случват съвсем нормално

с IE предполагам ефекта ще е същия: Публикувано изображение

уточнявам че и двата пъти съм цъкнал на магнитечето

са ако решите да се заядете, намерете ми хром 18 финал portable и ще пробвам и с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ами какво да кажа? хром 21, от там си зарежда utorrent 3.1.3 и нещата си се случват съвсем нормално

с IE предполагам ефекта ще е същия: Публикувано изображение

уточнявам че и двата пъти съм цъкнал на магнитечето

са ако решите да се заядете, намерете ми хром 18 финал portable и ще пробвам и с него

С Chromium 21 и при мен работи т.е. като при Firefox и IE. Но с Последната стабилна версия на Google Chrome 18 не работи. Този протокол за магнитните връзки може ли да се добави ръчно в Google Chrome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам, другия вариант е просто да копираш линка и да го вкараш в уторр

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам,

другия вариант е просто да копираш линка и да го вкараш в уторр

За съжаление в момента така правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.С последната версия на Google Chrome всичко си е наред със свалянето на магнитни линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.С последната версия на Google Chrome всичко си е наред със свалянето на магнитни линкове.

При мен промяна няма. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично не разбирам каква е тая мания да се ползва точно хром при положение че има достатъчно webkit&сорс аналози като chromium и srware iron при това и двата имат портабъл вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен започва свалянето, но няма скорост.Откакто съм с Win 8 ,скороста на сваляне намаля.Не знам,може и да е от Vivacom.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе има ли начин да премахна паролата при пускане, само ме дразни? (оправих се, намерих го ) С ос-то иначе свикнах, в началото ме дразнеше, ама го научих.

Редактирано от Fritz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде се премахва това,като изгася компютъра и след това само при мърдане на мишката се включва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

като се изключи чрез shut down, а не чрез разните там хибернации и заспиванкия

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем: от както инсталирах 8-цата компютъра ми започна да се "блокира" от време на време. Тоест остава включен, но без да реагира на каквото и да е действие по никакъв начин. Включените устройства към него също спират да работят. Имам хубав компютър чийто характеристики надминават поне 10 пъти минималните за този windows. Дали проблема е хардуерен и трябва да занеса машината си на ремонт или е възможна някаква несъвместимост между моя комп. и тест версията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...