Премини към съдържанието
inwader

Има ли безплатна програма за производство на PVC дограма?

Препоръчан отговор

Здравейте

като за начало ми е интересно ако може да обясните как се разваля програма, нещо което всъщност е софтуер, а може и аз да не съм разчел нещо?

И можете да погледнете ето тук за единият от вариантите който е безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

като за начало ми е интересно ако може да обясните как се разваля програма, нещо което всъщност е софтуер, а може и аз да не съм разчел нещо?

И можете да погледнете ето тук за единият от вариантите който е безплатен.

Може би не съм се изразил правилно с " развали ". Дадох си лаптопа където трябва, инсталираха ми програмата, работи известно време и сега иска парола, ключ или не знам какво си !?!?

Сега пиша от настолен компютър, но ако мислите, че можете да помогнете ще проверя в лаптопа за какво става въпрос. Програмата е от Профилинк.

Между другото направих регистрация на посочения от вас линк и чакам потвърждение от оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си програмата. Тук не толерираме заявките за търсене и даване на линкове за крадене на платен софтуер. Едва ли има безплатни варианти. Единственият вариант в линка на колегата е по-скоро версия която се сваля безплатно, а не е безплатна за ползуване след пробният период.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си програмата. Тук не толерираме заявките за търсене и даване на линкове за крадене на платен софтуер. Едва ли има безплатни варианти. Единственият вариант в линка на колегата е по-скоро версия която се сваля безплатно, а не е безплатна за ползуване след пробният период.

Не става въпрос за крадене. Винаги когато има платен вариант се намира и безплатен.

Програма и карта на Гармин също са платени, но аз си ги тегля безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за крадене. Винаги когато има платен вариант се намира и безплатен.

Програма и карта на Гармин също са платени, но аз си ги тегля безплатно.

Прочетете точка 2.10 от правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.