Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

inwader

Има ли безплатна програма за производство на PVC дограма?

Препоръчан отговор

Моята се повреди и не работи :mad::clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

като за начало ми е интересно ако може да обясните как се разваля програма, нещо което всъщност е софтуер, а може и аз да не съм разчел нещо?

И можете да погледнете ето тук за единият от вариантите който е безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

като за начало ми е интересно ако може да обясните как се разваля програма, нещо което всъщност е софтуер, а може и аз да не съм разчел нещо?

И можете да погледнете ето тук за единият от вариантите който е безплатен.

Може би не съм се изразил правилно с " развали ". Дадох си лаптопа където трябва, инсталираха ми програмата, работи известно време и сега иска парола, ключ или не знам какво си !?!?

Сега пиша от настолен компютър, но ако мислите, че можете да помогнете ще проверя в лаптопа за какво става въпрос. Програмата е от Профилинк.

Между другото направих регистрация на посочения от вас линк и чакам потвърждение от оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си програмата. Тук не толерираме заявките за търсене и даване на линкове за крадене на платен софтуер. Едва ли има безплатни варианти. Единственият вариант в линка на колегата е по-скоро версия която се сваля безплатно, а не е безплатна за ползуване след пробният период.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си програмата. Тук не толерираме заявките за търсене и даване на линкове за крадене на платен софтуер. Едва ли има безплатни варианти. Единственият вариант в линка на колегата е по-скоро версия която се сваля безплатно, а не е безплатна за ползуване след пробният период.

Не става въпрос за крадене. Винаги когато има платен вариант се намира и безплатен.

Програма и карта на Гармин също са платени, но аз си ги тегля безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за крадене. Винаги когато има платен вариант се намира и безплатен.

Програма и карта на Гармин също са платени, но аз си ги тегля безплатно.

Прочетете точка 2.10 от правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.