Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Мой познат е решил да купува телевизор за кухнята си, като се има в предвид, че е около 18-20/1кв.м. ще е хубаво да се избере колкото се може по - голям телевизор, но да не правим компромис и с качеството. Той живее в къща, и може да се каже, че цялата зима я прекарва в кухнята защото е по - малка като площ и не е нужно много време за да се сгрее самото помещение. Ще е добре ако можете да предложите телевизори от 300 до 400лв. През 90% от времето което ще работи телевизора ще се гледа цифрова телевизия(Buls**com), и много рядко ще се свързва с лаптоп или флашка за гледането на(може би) HD филми.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По голям размер,без компромис в качеството,цена 300-400лв---е нема такъв филм пич!

Пооправете си критериите с твоя познат и пак заповядай :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари както каза колегата - най ниския клас от боклуците .

Ако не повишите бюджета поне с 50% - огледай блаупункт .

http://www.technomarket.bg/products/09129956/blaupunkt-tv-bw32r173-led

http://www.technomarket.bg/products/09131600/blaupunkt-tv-bb32m124-led

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемника на Булсат*ом ще дава много-грозна картина на Блаупункт (Това го знам от личен опит защото вкъщи беше трагедия докато не си взехме карта). Приятеля ти трябва да си вземе CI карта от телевизионните доставчици. Със CI карта картината е кристална ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока , да не си прекалил ;) ква карта на булсат ? тя си работи само с неговия приемник и ако приемника е HD не вярвам чак толкова пък грозно да е - ферхундето по хубаво няма да стане .

Телевизора няма сат. тунер и никаква карта не му помага . Явно говориш за карта на каб. оператор - но той е посочил кой гледа :)

ПП.  И говорим за бюджет 400 лева :shock11: за малко повече от тия пари се купува хубав монитор , но тук работата опира за ТВ и то с по голям диагонал - кое друго може да влезе в бюджета ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По голям размер,без компромис в качеството,цена 300-400лв---е нема такъв филм пич!

Пооправете си критериите с твоя познат и пак заповядай :)

Виж сега, аз поствам тема с бюджет определен от друг човек. Толкова е заделил човека, съответно толкова ще гледа ! 

За тия пари както каза колегата - най ниския клас от боклуците .

Ако не повишите бюджета поне с 50% - огледай блаупункт .

http://www.technomarket.bg/products/09129956/blaupunkt-tv-bw32r173-led

http://www.technomarket.bg/products/09131600/blaupunkt-tv-bb32m124-led

Може и да не е чак 32", все пак мисля, че ако паднем до 24/26 може би ще е по - добре или съм в грешка.  :( П.П. И има ли разлика между 2-та 32" които си предложил ?

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П. И има ли разлика между 2-та 32" които си предложил ?

Един бръз преглед ми се наби в очите че единия има  само DVB-T докато другия има и DVB-C може и някой други разлики да има :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BLAUPUNKT TV-BB32M124 LED Този е най-добрия за тези пари и телевизора има вход за CI карта ! Jonov за такава карта става на въпрос :

Публикувано изображение

Но май Булсат*ом не предлагат такива и това е огромен - ; Кода за PVR функцията я искай от TechnoMar*et.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е КА модул , булсат е сат. оператор и ТВ няма сат. тунер нито пък булсат предлага модули и карти :no-no:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BLAUPUNKT TV-BB32M124 LED Този е най-добрия за тези пари и телевизора има вход за CI карта ! Jonov за такава карта става на въпрос :

Каква е тази карта ? За какво служи ? Как се поставя и има ли възможност да си я вземат ?  

Това е КА модул , булсат е сат. оператор и ТВ няма сат. тунер нито пък булсат предлага модули и карти :no-no:

В края на краищата това чудо трябва ли им ? Значи няма смисъл да падаме по - надоло в размера на телевизора за да търсим нещо по - качествено, така ли да разбирам ? Този не е ли по - добър от горе-предложените ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КА модул ти трябва ако гледаш цифрова кабелна - кодирана , във него се поставя карта от оператора .

За булсат не ти трябва а и телевизора няма необходимия тунер за приемане на сат. телевизия .

Предложените модели - виж за наличност - на коката е на изчерпване .

ПП. грешка

BLAUPUNKT TV-BM32N48 LCD е на изчерпване :)

Ето от другия форум едно ревю :D

Здравейте,

Както знаете на 30.09.2013 г., онзи ден спряха аналоговия сигнал и вече сме цифровизирани. И тьй като в къщи не ползваме услугите на кабелен оператор, решихме с баща ми вместо да си купим декодер за 70 лв., по-добре да си купим плазмен LED телевизор на изплащане за 399 лв., 32'' (81 см.) с вграден (DVB-T/C - MPEG 4) декодер.
Купихме си онзи ден BLAUPUNKT TV-BB32M124 LED (с Българско меню) от Техно Маркет:

BLAUPUNKT TV-BB32M124 LED :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

Реших да напиша впечатленията си за този модел. Ако се чудите какъв LED телевизор да си вземете на прилична цена, който да чете филми със БГ субтитри и да хваща цифрова телевизия със стайна антена с перфектно качество, BLAUPUNKT е вашият телевизор.

Останах приятно изненадан, че със стайна антена хващам следните програми с перфектно качество, все едно са в HD формат:
Bg on Air, BNT1, BNT1 HD, BNT2, bTV, bTV lady, Diema Family, TV7 News, TV7, NOVA, Ring BG.

Купихме последният телевизор от този модел. Пак ще ги заредят естествено, но явно доста се купуват щом беше останал само един. Ето и данните за този модел:

32"(81СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛЮЦИЯ 1366 X 768 КОНТРАСТ 1200:1 , ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 9 MS ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2x9W ДИГИТАЛЕН ЕФИРЕН ТУНЕР, КАБЕЛЕН (DVB-T/C - MPEG 4) ВХОДОВЕ 3X HDMI ;1X USB; 1XSCART ; 1XCOMPOSITE , 1XPC IN , CI + USB МЕДИЯ ПЛЕЙЪР, PVR (ЗАПИС ВЪРХУ USB HDD ОТ DVB)

На етикета пише: Произведено в Словакия. Първоначално имах идеята да си купя HDMI кабел, за да свържа лаптопа си с телевизора, но като прочетох доста коментари, как на някой му гръмнал лаптопа, на друг му се развалил телевизора и се отказах. Намерих друга алтернатива. Днес си купих една евтина и обикновена флашка и реших да проверя, дали филмът ще тръгне и дали ще възпроизведе БГ субтитрите.

Останах много приятно изненадан. Нищо не съм форматирал. Просто качих филма и субтитрите на флашката (трябва надписът на файла на филма и субтитрите да са еднакви), включих флашката в USB входа на телевизора, натиснах най-горния бутон USB на дистанционното, клипнах на VIDEO и за моя най-голяма изненада филмът тръгна директно с БГ субтитрите без да съм се ровичкал в менюто и настройките на телевизора. Всичко стана автоматично. Сам си възпроизведе формат на картината и всичко си стана автоматично.

Така, че моят съвет е: Ако искате да си вземете 32'' LED телевизор с вграден DVB-T/C - MPEG 4 декодер, за да гледате цифрова телевизия и да си гледате филми с БГ субтитри от флашка, BLAUPUNKT е перфектния вариант на прилична цена. Цените на LED телевизорите BLAUPUNKT започват от 200 лв в Техно Маркет. Този модел за 399 лв. го взехме на изплащане от TBI за 9 месеца, по 49.50 на месец. Лихвата излиза 45 лева за целия период. Мисля че, е приемливо. Може и по 20 лв да се плаща на месец.

Този 3D LED телевизор също е готин: LG 32LM3400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria Комплекта е с два броя 3D очила.

Надявам се да съм ви помогнал при избор на телевизор.

Поздрави,
Петър

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. грешка

BLAUPUNKT TV-BM32N48 LCD е на изчерпване :)

Редактирано.

Значи за последно, се спирам на BLAUPUNKT TV-BB32M124 LEDОще утре ще споделя на приятелят ми, кое е най - удачното решение за парите си. От там нататък те да си правят избора, дали ще ме послушат или не.  ;) 

А на вас - едно голямо БЛАГОДАРЯ !  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя гледай

BLAUPUNKT TV-BB32M124 LED моя втори и на коката са един и същи , тоя има и DVB-C докато първия който съм дал - няма . Не се знае кога ще ти потрябва :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.