Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Малко е объркана работата.Значи аз съм с rn-tv интернет (КАЛПАВ).Връзката с интернет става чрез модем и  добавен рутер.Проблема е, че когато рутера не е включен, а само модема интернета не тръгва.Смешното е там , че майка ми ми прави проблеми и е взела кабела на рутера за да не ползвам интернет обаче няма да стане тая работа(в момента съм със служебна флашка).Е добре обаче само с модем неще да тръгва.Доколкото си спомням преди 2 години когато закачих рутера дойде работник да го закачи и бараше някакви настройки и доколкото ми обясняваха приятели е променил връзката да е главно от рутера..не ги разбирам тея работи и моля за помощ да ми обясните как да направя връзката да става само с модем ,а не да ми иска и рутера да е включен.Икам СЕГА вечерта да го направя това нещо ако е възможно.

Редактирано от bluu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.