Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"Пълни" приказки,спам и бира на тема Сигурност (втора част)

Препоръчан отговор

Много сте самоуверен, господине. Дано не Ви се налага, да търсите помощ от тях (отбор вируси), няма да Ви помогнат.

chochomen, сигурно ще му помогнат, но от такова отношение остава горчив привкус в устата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Системата е чиста,няма активни зарази.А тя бъкана от потенциално нежелан софтуер.Е ко показва FRST?След DDS na Subs погребаха и Combofix.Ще му дойде времето и на FRST.

PUPs<-----------ATTENTION! :D

Моля като си нямате и малка идея защо и кога се използват инструментите да не давате такива "компетентни" оценки за тях. Всеки един от тях си има предимства и недостатъци и се използва при различни случаи. Отделно целта на повечето такива инструменти е да откриват АКТИВНИ заради, а не паразитни папки, ключове в регистъра и прочие неактивни и безвредни остатъци. Да, който е педантичен ще махне и тях, но те определено не са приоритет и основна цел на нашата работа...Ма то само с ядене не става. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са горди,че са всезнаещи!Не им ща помощта!Ми изпълняват скриптове на компютъра дет не ги разбирам!Мога сам да се оправя.И не ми казвайте колко съм компетентен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са горди,че са всезнаещи!Не им ща помощта!Ми изпълняват скриптове на компютъра дет не ги разбирам!Мога сам да се оправя.И не ми казвайте колко съм компетентен.

Ти ще спреш ли да спамиш из темите? Като ти се пишат безсмислици има си теми за тая работа. Там отговорите са ам,ми,ко и прочие умни приказки. Този е сериозен раздел и няма място за спамене. А тази тема е своево рода тема за лафче и разпускане не са нагнетяване на страсти и обиди.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да са горди, но не с това, че са всезнаещи, а с това, че помагат на хората, безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти нагъл ли си, малоумен ли си или просто на всяка цена трябва да напишеш нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В български форум като влезеш и почват да ти казват,че си тъп,малоумен,прост и т.н. не се учудвам!Не държа да ми отговаряш!Приключвам с тая тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова телефоно-пощенска измама.
http://www.dunavmost.bg/Bulgaria/News/14604-vnimanie-nov-vid-izmama

В български форум като влезеш и почват да ти казват,че си тъп,малоумен,прост и т.н. не се учудвам!Не държа да ми отговаряш!Приключвам с тая тема!

Ами напиши нещо съдържателно и няма да получаваш такива реплики. Лека вечер.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Уточни се какво имаш впредвид? Да те намери къде живееш? Да ти направи нещо на пц-то?

Но, не няма какво да ти направи толкова. Не се притеснявай ;)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уточни се какво имаш впредвид? Да те намери къде живееш? Да ти направи нещо на пц-то?

Но, не няма какво да ти направи толкова. Не се притеснявай ;)

Ами и двете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може да се защитиш?

Вадиш кабела за нета!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вадиш кабела за нета!

Това съм го чувал много пъти дай нещо по ефектно   ;)

Редактирано от bobi1k (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от знанията и уменията на атакуващия... Най-ефективния метод го казаха - вадиш кабела и прекъсваш физическата връзка.
Иначе не виждам с какво може да си интересен, че някой да си губи времето с теб. Единствено някое script kiddie да си тества "новите програмки".... Но и това ще мине...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване