Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dean Kisyov

Как да печеля пари от сайта си законно?

Препоръчан отговор

Здравейте, имам едно сайтче, и искам по някакъв начин да имам полза от него, да печеля от него. Искам да ви питам какво трябва да направя за да мога законно да печеля от Adsense, Adcash или други такива програми. Аз съм регистриран земеделски производител и плащам по 70 лв осигуровки всеки месец. Та като физическо лице какви регистрации и процедури трябва да направя, за да си нямам проблеми с НАП. Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да печелиш, първо трябва да имаш достатъчно на брой посещения на сайта ти и достатъчно хора, които не са блокирали рекламите с AdBlock. От което произлиза, че трябва и Google Page Rank-а да ти е относително висок. А принципно доходите просто ги декларираш в данъчната си декларация. И то много трудно, ако не си напишеш личните данни, ще докажат че даден сайт е твой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да печелиш, първо трябва да имаш достатъчно на брой посещения на сайта ти и достатъчно хора, които не са блокирали рекламите с AdBlock. От което произлиза, че трябва и Google Page Rank-а да ти е относително висок. А принципно доходите просто ги декларираш в данъчната си декларация. И то много трудно, ако не си напишеш личните данни, ще докажат че даден сайт е твой.

Еми, мисля, че в сайтчето има хляб, на ден има по 2000 уникални посещения и около 30 000 импресии, трафика е предимно от фейсбук и се увеличава малко по малко. А само годишна данъчна декларация ли се попълва, аз четох някъде, че трябва да си регистриран по Булстат и по ДДС, да си внасяш здравни осигуровки и всеки месец да попълваш декларация по ДДС. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.