Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Merkurial

Цена за доставка на китара

Препоръчан отговор

Здравеите, искам да си поръчам китара от един саит и се чуда колко пари може да ми излезе доставката. Китарата е акустична с нормални размери и тегло 4кг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, искам да си поръчам китара от един саит и се чуда колко пари може да ми излезе доставката. Китарата е акустична с нормални размери и тегло 4кг.

Аз бих попитал куриерската фирма, която ще доставя китарата.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал куриерската фирма, която ще доставя китарата.....

Ами, то ще я дастави Еконт, те в сайта имат калкулатор на който да си изчисля доставката, но често доставката излиза много по-скъпа отколкото пише на там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, то ще я дастави Еконт, те в сайта имат калкулатор на който да си изчисля доставката, но често доставката излиза много по-скъпа отколкото пише на там.

Позвъни в офиса им и попитай....А за калкулатора, сигурен ли си, че въвеждаш всичко? Не че нещо, ама на така зададен въпрос, кой според теб, може да ти даде някакъв отговор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали разбираш, че като вземат пратката, тогава ще оценят колко ще струва доставката? Няма как да знаем. А и не споменаваш и нещо важно. От офис до офис ли ще е, от врада то офиси или от врата до врата? Наложен платеж предполагам? От кое населено място до кое? Експесна или нормална услуга? По принцип Speedy са малко по-евтини, ако има опция да избереш фирма, то заложи на Спииди. Като цяло не виждам как можем да ти помогнем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позвъни в офиса им и попитай....А за калкулатора, сигурен ли си, че въвеждаш всичко? Не че нещо, ама на така зададен въпрос, кой според теб, може да ти даде някакъв отговор?

Аз попитах, за да видя ако накой знае да ми каже, иначе лесно мога да се обадя и да лолитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз попитах, за да видя ако накой знае да ми каже, иначе лесно мога да се обадя и да лолитам.

Очевидно няма как да ти помогнем! Горе има куп въпроси, но ние няма да направим нищо по-различно от това, да вкараме отговорите им в калкулатора на Еконт, Спийди, Тип-Топ и още който там се сетим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали разбираш, че като вземат пратката, тогава ще оценят колко ще струва доставката? Няма как да знаем. А и не споменаваш и нещо важно. От офис до офис ли ще е, от врада то офиси или от врата до врата? Наложен платеж предполагам? От кое населено място до кое? Експесна или нормална услуга? По принцип Speedy са малко по-евтини, ако има опция да избереш фирма, то заложи на Спииди. Като цяло не виждам как можем да ти помогнем!

От офис до офис ще е пратката с наложен платеж, населено място - за еконт знам че за цяла България е една и съща цената и ще е с нормална услуга.

Ами, добре значи няма как да стане. Ще се обадя на куриера и ще попитам. Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От офис до офис ще е пратката с наложен платеж, населено място - за еконт знам че за цяла България е една и съща цената и ще е с нормална услуга.

Няма фирма, за която да няма значение разстоянието. Всички имат "Такса годиро" или "Надбавка гориво", която е обвързана с цената на дизеловото гориво и изминатите километри. p.s. Говорих с приятел лютиер (изработва и поправя китари) Последно са му пращали от Плевен до София с куриер и цената на доставката му е била 6 лв. Много относителни размери: 60х15х120 см и ориентировъчно тегло около 3-4 килограма без допълнителна опаковка (кашон примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.