Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Днес сутринта като включих лаптопа и започна да бучи, първоначално се стреснах и веднага го изключих и изкарах батерията понеже не съм я вадил от около 1 години и викам да не гръмне нещо..в началото доста бучеше сега малко оттихна но пак се усеща.. защо се получава така ? да очаквам ли в скоро време да сдаде багажа..доста стар модел е взех го 2-ра ръка месец Май 2010г. Fujitsi Siemens s7010 също така лаптопа забива при сърфиране в интернет,общо взето си е за смяна но за сега ще се мъча да изкарам още с него..

очаквам съвети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е събрал толкова прах и гнилоч, че измъченият вентилатор е решил вече да предава богу дух. Какви са му работните температури без натоварване и от кога не е почистван? Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както съм го купил  само 1 път съм го давал на приятел да го почисти , т.е от 2 години не е чистен,лаптопа доста загрява при натоварване, за температурите не знам..сега ще изтегля програмата Everest и ще споделя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както съм го купил  само 1 път съм го давал на приятел да го почисти , т.е от 2 години не е чистен,лаптопа доста загрява при натоварване, за температурите не знам..сега ще изтегля програмата Everest и ще споделя.

Ясно, ами май това ще му е присъдата. Да се почисти от праха, да се смени термопастата и да се смаже и позакрепи вентилатора на охлаждането, но ако шума е силен ми звучи като пътник, ако не сега, то скоро. Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикачам една снимка,макар,че не съм сигурен дали ще свърши работа , защото тази програма почти не съм я използвал преди , в началото шума беше силен сега оттихна.. явно му е време за съжаление..когато забива в яда си казвам, по добре да се развали да не се ядосвам..натам вървят нещата..

Публикувано изображение

Редактирано от powerful (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

отиди на Компютър - Датчик

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

очаквах да е по-висока, честно казано... Важно е да се почисти лаптопа и да се смаже вентилатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евереста няма да ти покаже температурите. Ще трябва да си свалиш AIDA или Speccy. Но и без тях задължително носиш лаптопа на сервиз, за да му се направи профилактика. Как няма да сдаде багажа ( Сам си казал: ,лаптопа доста загрява при натоварване" ).

Още утре направи тази процедура, защото иначе няма да издържи дълго.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евереста няма да ти покаже температурите. Ще трябва да си свалиш AIDA или Speccy.

Защо да не му ги покаже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не му ги покаже?

Не знам колега. Има някой модели дъна, при които не иска да покаже информацията. И при AIDA-та е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е с по-новите по-скоро. Иначе и Евереста и компа са достатъчно стари, че да сработят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да предложите някой лаптоп до 200лв. двуядрен процесор 1GB RAM колкото да не забива когато сърфирам в интернет и искам да изтегля някой друг филм..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да предложите някой лаптоп до 200лв. двуядрен процесор 1GB RAM колкото да не забива когато сърфирам в интернет и искам да изтегля някой друг филм..

Аммммммммммммммм... Греда... Lenovo ThinkPad X60 - Втора употреба - 239.00 лв. с ДДС Но е 12 инча... И това просто е най-евтиния в сайта им. Което на практика прави така, че да не съм имал избор просто :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ми си продава неговият стар лаптоп, че си взе нов ако те интерсува TOSHIBA a200  двуядрен  / 3GB ram  / video HD2600 512 mb / HDD 250  за  250 лв. машинката е стабилна даже и за игри играеше world of tanks, WOW и т.н. пиши ми съобщение ако решиш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.