Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Captain Jack Sparrow

Препоръка за джойстик съвместим с PC. Бюджет около 100 лева.

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал съвет за това какъв джойстик да си купя. Трябва да е съвместим с компютър и да е около 100 лева. Ако може да е оригинален, за да не се чупи толкова бързо. Предишния ми струваше 36лв. но вчера се счупи.  Играя основно NBA2K14,NBA2K13 и по рядко фифа или други игри.  Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал съвет за това какъв джойстик да си купя. Трябва да е съвместим с компютър и да е около 100 лева. Ако може да е оригинален, за да не се чупи толкова бързо. Предишния ми струваше 36лв. но вчера се счупи.  Играя основно NBA2K14,NBA2K13 и по рядко фифа или други игри.  Благодаря предварително!

Предложението на колегата The_Reaver е перфектно, но аз бих предложил: Logitech Gamepad F510

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джойстик Microsoft XBOX 360 ми харесва повече. Не знам до колко е качествен, но определено ако трябва да сравнявам двата ми изглежда, че джойстика на логитеч  е малко менте. Бих се надявал и на още предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джойстик Microsoft XBOX 360 ми харесва повече. Не знам до колко е качествен, но определено ако трябва да сравнявам двата ми изглежда, че джойстика на логитеч  е малко менте. Бих се надявал и на още предложения :)

Джойстика на Microsoft XBOX 360 е класна изработка - то и от цената си личи. Гарантирам ти обаче, че Logitech Gamepad F510 не му отстъпва, нито като качества, нито като дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е тук-таме в поддръжката, в полза леко на M$ и вече до удобство на кой коя форма му е по-удобна, по принцип XBOX контролера е много ергономичен, а този от предложението на колегата е взаимстван от Sony, така че и двата са добър избор. Въпрос на лична преценка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам този на xbox-а обаче с кабел и по-добър джойстик до сега не съм използвал. Няма да сгрешиш ако го купиш.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли разлика в геймплейа? Смисъл с кой се играе по- лесно или по- добре ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XBOX-кия геймпад(джойстик е нещо друго) е най-удобното нещо с което съм играл, така че препоръчвам силно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, сега  остава въпросът  откъде да си го купя ? Разполагам с точно 90 лева и бих се надявал да го взема от някъде с безплатна доставка, но незнам откъде.  Ако може някой да ми препоръча някой по надежден сайт, а ако няма ще проверя дали го има в технополис-а и ще дам още 10 лева за доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще го поръчам и ще видя как е :) Благодаря за бързите отговори. Можете да затворите темата или там каквото я правите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.