Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , :) Искам да попитам защо когато включа някоя игра ми пише Out Of Range ? Не е с всички игри така , само с някой , видеокартата ми е Nvidia  GeForce 6100 nForce 405.Проблема е , че като включа играта ми пише Оut of range 144.9 khz / 170 Hz . Да имате някаква идея как да го оправя ? Благодаря ви предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настрой си резолюцията от сетингите на играта. Това вероятно се намира в папката на играта или при някои игри се зарежда предварително...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е монитора?

LG Flatron L1753S

Настрой си резолюцията от сетингите на играта. Това вероятно се намира в папката на играта или при някои игри се зарежда предварително...

Не става , пробвах .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резолюцията ти в игрите трябва да е максимум 1280 x 1024, а опресняването - 60Hz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резолюцията ти в игрите трябва да е максимум 1280 x 1024, а опресняването - 60Hz.

Не става , пробвах ... Явно няма да се играе някой игри ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема идва от това, че монитора получава сигнал, който не може да предаде. Имал същия проблем преди години, просто като му пуснеш повече от 60Hz и гасне. Хубаво виж какво правиш, къде и как настройваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема идва от това, че монитора получава сигнал, който не може да предаде. Имал същия проблем преди години, просто като му пуснеш повече от 60Hz и гасне. Хубаво виж какво правиш, къде и как настройваш...

Ами , значи резолюцията на екрана ми е така 1152х864 а херцовете са 60. От самата игра незнам защо , но не може да настройвам херцовете на колко да са само резолюцията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами , значи резолюцията на екрана ми е така 1152х864 а херцовете са 60. От самата игра незнам защо , но не може да настройвам херцовете на колко да са само резолюцията .

Монитора ти поддържа 1280х1024, ако на нея не ти вървят добре игрите я прави 1024х768 и няма да имаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора ти поддържа 1280х1024, ако на нея не ти вървят добре игрите я прави 1024х768 и няма да имаш проблем.

Благодаря ти за отговорите :) , но не става явно няма да я играя ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите на какви настройки ги играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите на какви настройки ги играеш

обикновено на 1024х768 и 60 херца , досега не ми е правило проблем, възможно ли е да е от драйверите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обикновено на 1024х768 и 60 херца , досега не ми е правило проблем, възможно ли е да е от драйверите ?

На какви настройки питах, не на каква резолюция. Може и на картата да и идва в повече. Кои игри ти го правят този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какви настройки питах, не на каква резолюция. Може и на картата да и идва в повече. Кои игри ти го правят този проблем?

Например , фифа 11 , невярвам на картата да и идва в повече от нея  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.