Премини към съдържанието
overwrite

Новите телефони, които ще са налични през първото тримесечие на 2014г.

Препоръчан отговор

Здравейте,

договора ми изтича в началото на 2014г. и от сега почнах да се интересувам какви телефончета излизат през последните месеци, а и в близкото бъдеще. Моля запознатите с тема да напишат, за кои апарати имат или предполагат, че ще имат добри впечатления излезли наскоро или предстоящите в гореописания диапазон. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

договора ми изтича в началото на 2014г. и от сега почнах да се интересувам какви телефончета излизат през последните месеци, а и в близкото бъдеще. Моля запознатите с тема да напишат, за кои апарати имат или предполагат, че ще имат добри впечатления излезли наскоро или предстоящите в гореописания диапазон. :)

За каква ОС сеинтеруваш Андроид или Вин8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаква се през Януари 2014-та да бъде представен Sony Xperia Z1 mini - с други думи очаквай скоро след представянето (ако наистина се състои през Януари) да  бъде пуснат на пазара.

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересувам се от телефони с Андроид ОС. Предпочитам телефоните да не бъдат от мини серия, защото не са ми удобни в ръката (малко е големичка) :D :D

Редактирано от overwrite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересувам се от телефони с Андроид ОС. Предпочитам телефоните да не бъдат от мини серия, защото не са ми удобни в ръката (малко е големичка) :D :D

Да разбирам ли, че те интересуват топ моделите на водещите производители? Демек, какъв е евентуалният бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че те интересуват топ моделите на водещите производители? Демек, какъв е евентуалният бюджет?

Да топ моделите ме интересуват :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е сложно да се говори толкова напред, предвид, че всички (напрактика) ще пуснат нови модели в обозримо бъдеще. На последък най-много се говори (като че ли) за новият телефон от серията Нексус. Не се знае точният производител (разбираемо), но се предполага, че пак ще е LG, а характеристиките, които са също предполагаеми, са доста привлекателни. Надявам се разбираш в каква тайна се опитват да запазят компаниите предстоящите модели. Всичко е догатки и разни дочути неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е сложно да се говори толкова напред, предвид, че всички (напрактика) ще пуснат нови модели в обозримо бъдеще. На последък най-много се говори (като че ли) за новият телефон от серията Нексус. Не се знае точният производител (разбираемо), но се предполага, че пак ще е LG, а характеристиките, които са също предполагаеми, са доста привлекателни. Надявам се разбираш в каква тайна се опитват да запазят компаниите предстоящите модели. Всичко е догатки и разни дочути неща...

Да, така е! Aз обмислях вариантите Нексус 5, Lenovo K900 и Sony Xperia Z1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип точно първото тримесечие на годината е най-умряло от към премиери. Общо взето на 99% няма да има нов топ модел от голям производител преди пролетта, за пример виж тази година кое кога беше представено - април-май S4 и HTC One, есента iPhone и Note 3, сега нов нексус до към месец ще обяват и горе долу до другата пролет поне това ще е, всяка година е подобно положението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един нов модел :) . След Нова година може да го има и в България.

Но от практическа гледна точка - много е тъпо да си вземеш даден телефон само защото е най-новия модел. Прецени си добре какви функции и характеристики са ти нужни, какъв е бюджетът, и избери модел. Понякога нещо по-старо, но доказало се, е за предпочитане.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носят се слухове, че през първото тримесечие на 2013 Самсунг ще представят Galaxy S5.. Аз лично ти препоръчвам Sony Xperia Z1..НЕВЕРОЯТЕН телефон.. Днес си поиграх доста с него и останах със супер добро впечатление..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесват телефоните с марка Samsung.. Спрял съм се на Xperia Z1 или Nexus 5, който излиза на 15-то число този месец. Nexus-a е добър телефон с добри характеристики и изработен от качествени материали.Xperia-та от своя страна е под марката на Sony, които са ми голяма слабост, така че съм в процес на изчакване за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесват телефоните с марка Samsung.. Спрял съм се на Xperia Z1 или Nexus 5, който излиза на 15-то число този месец. Nexus-a е добър телефон с добри характеристики и изработен от качествени материали.Xperia-та от своя страна е под марката на Sony, които са ми голяма слабост, така че съм в процес на изчакване за сега.

Виж сега, аз съм фен на Sony също, имал съм, чакай да помисля: едно с капаче, 510, 903, X8, Arc S, може и други да съм имал. На фона на една Моторола, два Сименс-а и една Нокия, от другите марки. Харесвам и аз Z1-то. Но трябва да ти кажа, че в света на високите технологии да се робува на марка е много погрешно! Изчакай да излезнат тестове, виж кой телефон какво може, вече със сигурност, и тогава решавай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, аз съм фен на Sony също, имал съм, чакай да помисля: едно с капаче, 510, 903, X8, Arc S, може и други да съм имал. На фона на една Моторола, два Сименс-а и една Нокия, от другите марки. Харесвам и аз Z1-то. Но трябва да ти кажа, че в света на високите технологии да се робува на марка е много погрешно! Изчакай да излезнат тестове, виж кой телефон какво може, вече със сигурност, и тогава решавай.

Аз не робувам на никоя марка. Ако говориш за някой бенчмаркове, те не са обективни в никакъв случай, защото много от компаниите си оптимизират устройствата да дават завишени показатели при бенчмарковете (особено Samsung, за който се изсипа доста помия наскоро). И аз съм пробвал доста марки, но не съм имал телефон от Nexus серията, както и Lenovo, за които два модела четох много добри отзиви, но чакам да ги пуснат в продажба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.