Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

overwrite

Новите телефони, които ще са налични през първото тримесечие на 2014г.

Препоръчан отговор

Здравейте,

договора ми изтича в началото на 2014г. и от сега почнах да се интересувам какви телефончета излизат през последните месеци, а и в близкото бъдеще. Моля запознатите с тема да напишат, за кои апарати имат или предполагат, че ще имат добри впечатления излезли наскоро или предстоящите в гореописания диапазон. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

договора ми изтича в началото на 2014г. и от сега почнах да се интересувам какви телефончета излизат през последните месеци, а и в близкото бъдеще. Моля запознатите с тема да напишат, за кои апарати имат или предполагат, че ще имат добри впечатления излезли наскоро или предстоящите в гореописания диапазон. :)

За каква ОС сеинтеруваш Андроид или Вин8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаква се през Януари 2014-та да бъде представен Sony Xperia Z1 mini - с други думи очаквай скоро след представянето (ако наистина се състои през Януари) да  бъде пуснат на пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересувам се от телефони с Андроид ОС. Предпочитам телефоните да не бъдат от мини серия, защото не са ми удобни в ръката (малко е големичка) :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересувам се от телефони с Андроид ОС. Предпочитам телефоните да не бъдат от мини серия, защото не са ми удобни в ръката (малко е големичка) :D :D

Да разбирам ли, че те интересуват топ моделите на водещите производители? Демек, какъв е евентуалният бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че те интересуват топ моделите на водещите производители? Демек, какъв е евентуалният бюджет?

Да топ моделите ме интересуват :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е сложно да се говори толкова напред, предвид, че всички (напрактика) ще пуснат нови модели в обозримо бъдеще. На последък най-много се говори (като че ли) за новият телефон от серията Нексус. Не се знае точният производител (разбираемо), но се предполага, че пак ще е LG, а характеристиките, които са също предполагаеми, са доста привлекателни. Надявам се разбираш в каква тайна се опитват да запазят компаниите предстоящите модели. Всичко е догатки и разни дочути неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е сложно да се говори толкова напред, предвид, че всички (напрактика) ще пуснат нови модели в обозримо бъдеще. На последък най-много се говори (като че ли) за новият телефон от серията Нексус. Не се знае точният производител (разбираемо), но се предполага, че пак ще е LG, а характеристиките, които са също предполагаеми, са доста привлекателни. Надявам се разбираш в каква тайна се опитват да запазят компаниите предстоящите модели. Всичко е догатки и разни дочути неща...

Да, така е! Aз обмислях вариантите Нексус 5, Lenovo K900 и Sony Xperia Z1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип точно първото тримесечие на годината е най-умряло от към премиери. Общо взето на 99% няма да има нов топ модел от голям производител преди пролетта, за пример виж тази година кое кога беше представено - април-май S4 и HTC One, есента iPhone и Note 3, сега нов нексус до към месец ще обяват и горе долу до другата пролет поне това ще е, всяка година е подобно положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един нов модел :) . След Нова година може да го има и в България.

Но от практическа гледна точка - много е тъпо да си вземеш даден телефон само защото е най-новия модел. Прецени си добре какви функции и характеристики са ти нужни, какъв е бюджетът, и избери модел. Понякога нещо по-старо, но доказало се, е за предпочитане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носят се слухове, че през първото тримесечие на 2013 Самсунг ще представят Galaxy S5.. Аз лично ти препоръчвам Sony Xperia Z1..НЕВЕРОЯТЕН телефон.. Днес си поиграх доста с него и останах със супер добро впечатление..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесват телефоните с марка Samsung.. Спрял съм се на Xperia Z1 или Nexus 5, който излиза на 15-то число този месец. Nexus-a е добър телефон с добри характеристики и изработен от качествени материали.Xperia-та от своя страна е под марката на Sony, които са ми голяма слабост, така че съм в процес на изчакване за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесват телефоните с марка Samsung.. Спрял съм се на Xperia Z1 или Nexus 5, който излиза на 15-то число този месец. Nexus-a е добър телефон с добри характеристики и изработен от качествени материали.Xperia-та от своя страна е под марката на Sony, които са ми голяма слабост, така че съм в процес на изчакване за сега.

Виж сега, аз съм фен на Sony също, имал съм, чакай да помисля: едно с капаче, 510, 903, X8, Arc S, може и други да съм имал. На фона на една Моторола, два Сименс-а и една Нокия, от другите марки. Харесвам и аз Z1-то. Но трябва да ти кажа, че в света на високите технологии да се робува на марка е много погрешно! Изчакай да излезнат тестове, виж кой телефон какво може, вече със сигурност, и тогава решавай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, аз съм фен на Sony също, имал съм, чакай да помисля: едно с капаче, 510, 903, X8, Arc S, може и други да съм имал. На фона на една Моторола, два Сименс-а и една Нокия, от другите марки. Харесвам и аз Z1-то. Но трябва да ти кажа, че в света на високите технологии да се робува на марка е много погрешно! Изчакай да излезнат тестове, виж кой телефон какво може, вече със сигурност, и тогава решавай.

Аз не робувам на никоя марка. Ако говориш за някой бенчмаркове, те не са обективни в никакъв случай, защото много от компаниите си оптимизират устройствата да дават завишени показатели при бенчмарковете (особено Samsung, за който се изсипа доста помия наскоро). И аз съм пробвал доста марки, но не съм имал телефон от Nexus серията, както и Lenovo, за които два модела четох много добри отзиви, но чакам да ги пуснат в продажба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.