Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Benjamih

Проблем с нокия Н8

Препоръчан отговор

Здравейте, дадоха ми да оправя една нокия на която не иска да се зарежда батерията (по-средата на батерията на телефона има една луна и се зарежда до там и повече не иска, изписва че C: е пълно) Модел : Nokia N8-00 OS : Symbian Belle 2011 Дата : 11.26.2011 Версия : 111.030.0609 Пробвах с възстановяване на заводските настройки, но нищо не се случва пак си е същото. Мисля да флашна ОС-та,но това дали ще има ефект?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнете до belle refresh. Ако не се оправи опитайте с нова батерия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми я смениха бързо тук но проблема не се оказа батерията а навлажняване на телефона вътре някой чипове бяха корозирали, изчистиха ми го и сега е наред, ако е бел на влажно място или във външен джоб през това есенно време е възможно да има влага вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.