Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При вкл.на лаптопа след логото асус не ми излизат белите надписи а само една мигаща чертичка на черен екран.Пробвал сьм всички клавиши за влизане в биос,  не става и наи вече f2 .Направо започва зареждане на системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При вкл.на лаптопа след логото асус не ми излизат белите надписи а само една мигаща чертичка на черен екран.Пробвал сьм всички клавиши за влизане в биос,  не става и наи вече f2 .Направо започва зареждане на системата.

Модела на лаптопа  е?

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да отговорим на подобна информация............. По-точно информация няма..... Марка и модел на лаптопа някак си биха ни помогнали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus m51vr ap138    intel duoT5800

Да, за влизане в BIOS трябва да е F2 бутона. След като натиснеш копчето за включване почваш да "помпаш" (многократно да натискаш) F2. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора,но поне 5 пьти пробах и не става.Интересно е защо не ми излизат белите букви ,това сигурно има някаква врьзка с биоса.

Редактирано от kali3896 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора,но поне 5 пьти пробах и не става.Интересно е защо не ми излизат белите букви ,това сигурно има някаква врьзка с биоса.

Натисни клавиша Fn без да го пускаш и помпай F2!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах пак и не и не. Не че много ми трябва да влизам в биос,но искам да видя има ли някакви опции за оборотите на вентилатора?При полжение,че смъкнах температурите на 37 градуса,а вентилатора ми е на 3200 оборота мисля че не е нормално.

Редактирано от kali3896 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах пак и не и не. Не че много ми трябва да влизам в биос,но изкам да видя има ли някакви опции за оборотите на вентилатора?При полжение,че смъкнах температурите на 37 градуса,а вентилатора ми е на 3200 оборота мисля че не е нормално.

Това е лаптоп, какви температури по-ниски очакваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах пак и не и не. Не че много ми трябва да влизам в биос,но изкам да видя има ли някакви опции за оборотите на вентилатора?При полжение,че смъкнах температурите на 37 градуса,а вентилатора ми е на 3200 оборота мисля че не е нормално.

Че те повечето хора си мечтаят за 37 градуса температура, 3200 също не е чак толкова много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По ниски температури не очаквам,очаквам малко по тих вентилатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.