Премини към съдържанието
MasterTroller2014

Какво мислите за тези слушалки

Препоръчан отговор

Търся си нови слушалки за гейминг и разговори по teamspeak и съм се спрял на тези

Ето и информация от официалния сайт

Какво мислите ? иначе да кажа бюджета е 60-65 в много ама много краен случай 70 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалки от фирма, занимаваща се с компютърно охлаждане? Сигурно са много хубави!

/ирония

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като са от такава фирма, ако имате някакво предложение моля да го искажете може да ми допадне повече от това което съм си избрал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phillips ще ти харесат.

http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=40010

Слушалки с микрофон Philips SHG7980

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се избират слушалки  по картинка ? Като идеш да си ги сложиш на главата и чуеш 4-5 модела  ще си избереш   най правилните и удобни за тебе. Телевизори,слушалки,колони,усилватели и тн. се избират  на място а не по форумите . Аз мисля че са пластмасови  и имат гумиран кабел с медни жички вътре и  букса с метал в нея . 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phillips ще ти харесат.

http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=40010

Слушалки с микрофон Philips SHG7980

Благодаря за мнението

Как се избират слушалки  по картинка ? Като идеш да си ги сложиш на главата и чуеш 4-5 модела  ще си избереш   най правилните и удобни за тебе. Телевизори,слушалки,колони,усилватели и тн. се избират  на място а не по форумите . Аз мисля че са пластмасови  и имат гумиран кабел с медни жички вътре и  букса с метал в нея . 

Разбирам да съм от някой по-голям град, но в моя забутан Разград има само 1 технополис дето в него нямат голяма гама от слушалки даже и в сайта им гледах и не ми допадна нищо осжен 1 модел. Нямам избор освен да чета и гледам ревюта и след това да поръчам по интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.