Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Georgi Kovachki

Програма 3d

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм нов в този форум , но на скоро си закупих 3д телевизод и си пускам с hdmi кабел от лаптопами филмче всичко е точно до момента но след като заредя субтитрите те ми се струва че не са 3д смисул едни размазани такива седят блестят , немога да го опиша точно . Зависи и от това какъв е филма , смисъл дали е едно под друго или едно до друго изображението при смесването от телевизора 3д-то излиза перфектно но субтитрите при едно до друго излизат в двата края на телевизора и размазани а при едно под друго излизат добре но не се конвертират за 3д . Може би не използвам правилният плейр(Bs Player) или има някоя друга настройка която не я знам , та въпросът ми е моля ви се дайте някаква програма или решение на това как да си оправя субтитрите че да ми излезнат 3д.

Благодаря ви предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си програмата 3D subtitler например от тук http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/3D-Subtitler.shtml  и си правете динамични-има опция колко да са навътре ,или навън от екрана,опция за размери,шрифт ,цвят и т.н.т.

Става за 5-10 минути...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.