Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

marin k

Счупена ръка при дете

Препоръчан отговор

Здравейте,дъщеря ми която е на 5 годинки си счупи ръката малко над лакътя на 20 юли.Беше с гипс един месец.Лекарите ни посъветваха да не е пускаме на детска градина,но не ни казаха колко време да е пазим.Въпроса ми е към специалистите,колко време трябва да се пази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не се консултирате с личния си лекар или лекаря, който е гипсирал ръката. Зависи как и къде е счупена самата ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не се консултирате с личния си лекар или лекаря, който е гипсирал ръката. Зависи как и къде е счупена самата ръка.

Личния лекар не е специалист в тази област,а ортопеда не ни каза конкретен срок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личния лекар не е специалист в тази област,а ортопеда не ни каза конкретен срок.

Ами говорете с ортопеда отново. Според мен той най-добре може да ти каже какво трябва да направите и от какво да се пазите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами питайте го де ! Сливи ли имате в устата ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами питайте го де ! Сливи ли имате в устата ?!

Ами щом питам тук сигурно съм питал няколко пъти,но не ми е казал нищо кокретно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом питам тук сигурно съм питал няколко пъти,но не ми е казал нищо кокретно.

Имате някакъв проблем с комуникацията с други човешки същества ? Няма лекар , който да не ви даде съвети и да ви каже какво да правите , стига да го попитате.... Колкото до основния ви въпрос - тук отговор няма да получите - ние не сме гадатели или престъпници , които да навредят на детето ви с мнение , което няма как да е меродавно . Нито знаем какво е било счупено , нито как е заздравяло , нито сме виждали детето , не сме го пипнали , не знаем как се чувства и какво прави .... Как искате са ви кажем какво да правите ?! Лечението на човек да не готварска рецепта - да си държите боба 50 минути на бавен огън и ще е готов ?! Това ли искате ? Е , няма как да стане Вървете и говорете с лекуващия или личния лекар на детето си - това е искрен съвет , с грижа за детето . Ваш си е греха , ако не го направите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.