Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Инсталирах си Battlefield 4 Beta. Още щом я пуднах започна да забива сериозно и не успява да се вдигне над 30-40fps. На каквато и да е резолюция и графики да я пусна пак същото. Battlefield 3 на ултра графики ми работи без никакви проблеми, дори при много дълги периоди игра. Машината ми е: CPU: AMD FX-6350 GPU: PALIT GTX650ti Boost 2gb RAM: 8gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам версията е ВЕТА. Вероятно ще има да се отстраняват много бъгове и грешки докато тръгне нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза колегата емокостов, играта е все още БЕТА, Този лаг ще изчезне след като се реализира играта официално цялата. Да кажа ,че не си единствен и аз съм по същия начин както и хора с много по сериозен хардуер от нашия като клокнати и7 + титанки се оплакват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се трие тема понеже някакси темата се пусна два пъти?

Темата беше изтрита от мен, а Вие можехте сам да си я докладвате за изтриване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тая бета направо направиха антиреклама на новия БФ4. Тук не визирам лага, а постната карта, която са сложили и още по-елементарния геймплей.  За това нещо, и под страх от смъртно наказание, не бих дал 70 евро!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера, докато играх, реших да погледна натоварването на CPU. Забелязах, че рядко слизаше под 90% и винаги стоеше около 100%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и аз да кажа нещо.

Не знам дали четеш форумите в Battlelog-а, там още в началото пишеше да се обновят драйверите на видео картата с новата бета версия на драйверите. Това може да оправи проблема. Също така операционната система трябва да е 64 бита. Забелязах за себе си, че Win 8 се справя много по-добре от Win7 - въпреки че загубих около 15-20 FPS. С вчеръщния ъпдейт на играта FPS-a ми се е качил от 47-48 на 55+ и това докато записвам с Fraps.

Имайте в предвид, че това е бета и не е оптимизирана добре. Надявам се, че самата игра ще е много по-стабилна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен след ъпдейта вчера кадрите се покачиха с 15-20. Другият плюс е, че преди този ъпдейт всяка вечер играта крашваше поне по веднъж. Снощи го нямах този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.