Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с игри на висока резолюция,например резолюция 800x600 която ми е най ниската отново ми лагва,ето и параметрите на пц-то:RAM памет 3GB,Processor AMD athlon X2 240 1.60ghz,Видео карта Nvidia Geforce 8200.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кои игри става въпрос?Ако играеш тежки игри,е нормално да ти лаги,защото компонентите ти са много слаби,а ако става въпрос за стари и леки игри,намали настройките и си ъпдейтни драйверите.

Редактирано от Magneto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кои игри става въпрос?Ако играеш тежки игри,е нормално да ти лаги,защото компонентите ти са много слаби,а ако става въпрос за стари и леки игри,намали настройките и си ъпдейтни драйверите.

Драйвърите са сам ъпдейтнал а отновсно игрите на почти всяка игра дори на фифа 2010 отново ми лагва играчите са ми по бавни играя на най-ниското качество Low и отново ми засича.Ето и снимки от GPU-Z: Публикувано изображение

Редактирано от simormcf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с тия морално остарели компоненти, можеш да се радваш че подкарваш.... Solitaire....

да не говорим за омазания уиндоус -> XP с тема на виста, FlexType... и кой-знае още колко други боклуци са инсталирани...

Редактирано от ScD (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=582&game=FIFA+2010&p_make=AMD&p_deriv=Athlon+II+X2+240&gc_make=Nvidia&gc_deriv=GeForce+8200&ram=3&checkSubmit=#systemRequirements

Видеото не го бива...

Ама там е работата че имам друго пц с по слаба видео карта,а там върви идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се казва по-слаба карта, а се казва модела, защото ти може да мислиш, че е слаба, а да не е така. Освен това, колегата по-горе, ти е споменал за тия пародии на Windows, които допълнително пречат... Самата ОС си има достатъчно проблеми, за да и създаваш нови...

Редактирано от pataran (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.