Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

не мога да разбера...,преди бях на много бавен компютър,но нета веървеше добре->свалях с 1.3 Мб  ...,а сега съм на бърз компютър -а нета  ми сваля изключително бавно под  kb/s100...,какво мога да направя,дайте идеи,защо така се получи...дори и сайтовете не иска да ми зарежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според теб може ли да разберем откъде ти е проблема с информацията, която си дал.

1. Кой ти е доставчика и на какъв интернет пакет си.

2. Колко компютъра използват интернет връзката.

3. С модем, рутер ли си или директно кабел към ЛАН картата.

4. С каква програма сваляш и откъде сваляш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така най-обичам: нищо информация, много желания и скрил се питащ... Върха ?!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа е по бръз от нета - от там идват проблемите :)

Да не си със лаптоп безжично ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа е по бръз от нета - от там идват проблемите :)

Да не си със лаптоп безжично ?

не, с настолен компютър съм,и с жица ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

не, с настолен компютър съм,и с жица ;)

Прочети пост #2 и пост #3 и ако няма да отговаряш, преставаш и да питаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според теб може ли да разберем откъде ти е проблема с информацията, която си дал.

1. Кой ти е доставчика и на какъв интернет пакет си.

2. Колко компютъра използват интернет връзката.

3. С модем, рутер ли си или директно кабел към ЛАН картата.

4. С каква програма сваляш и откъде сваляш.

доставчика ми се казва "ALFA NET" използва се само от един компютър интернета  свързвам се директно с кабел към ЛАН картата свалям обикновенно с "utorrent" ot zamunda.net, както винаги съм го правил,и продължавам  НЯКАКВИ СЪВЕТИ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

звъни на доставчика,може да има проблем по трасето към теб.

или пиши тук в антивирусния отдел да не би да има някакви нежелани гости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доставчика ми се казва "ALFA NET" използва се само от един компютър интернета  свързвам се директно с кабел към ЛАН картата свалям обикновенно с "utorrent" ot zamunda.net, както винаги съм го правил,и продължавам  НЯКАКВИ СЪВЕТИ?

Звъниш на доставчика и искаш демонстрация на услугата с негов лаптоп. Така най-добре ще се види къде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mihaylovski
      Здравейте от 3 месеца интернетът ми е лош и прекъсва на интервали 5,10,15 мин. гасне DNS и Internet и след 1,2 мин. пак идва в повечето случаи слаб. Звънях на Виваком  2 пъти първия път абсолютно нищо не направиха дойде някакъв интернет за 15 мин. и след това пак същата работа.
      Вторият път ми донесоха 1 модем в интерес на истината аз имам 3 такива...та включихме го,зареди всичко добре,но интернет мн-слаб пробвахме да заредим клип и нищо не стана следователно те ми казаха,че няма как да има повече интернет във съответното ми село.
      Интересното обаче е,че един приятел  1 улица под мен със същият интернет на виваком няма никакви проблеми моят прекъсва неговият не което ме кара да мисля,че има проблем със кабелите при мен.
      НЕЩА КОИТО СЪМ ОПИТВАЛ:
      1-  4 различни модема 3 от 1 вид мисля,че по-стар и 1 по-нов с които ми е най-добре.
      2-  Рестарт на модема.
      3-  Оголване и свързване на кабелите отвън които бяха окислени (интернетът се оправи за 1,2 дни и после пак същото).
      4-  Преинсталация на Windows-а 3 пъти + инсталиране и сканиране с Антивирусна програма.
      5-  Google DNS (8.8.8.8 / 8.8.4.4)
      Speedtest снимка:
      https://s10.postimg.org/qkmhj46nd/Speedtest.jpg

Аз не търся "СУПЕР ИНТЕРНЕТ" просто искам да е такъв какъвто беше преди 2,3 месеца и да спре да прекъсва по 30 пъти на ден.
    • от Ivaylo Stoyanov
      Колеги,
      направих си току-що профил и не зная как да отворя нова тема, нито в кой раздел да я сложа. 
      Ползвам нет от Виваком (с цифрова телевизия) и понеже имах проблеми с нета (зацикляше, трябваше рестарт на рутера), смених рутера (сегашния е д-линк dir 615, а стария - вивакомски Huawei). Но и сега пингът на моя лаптоп е много разнообразен. слагам двата лаптопа един до друг и пинга на другия е 1-2 ms (към абв), а на моя е (прикачената снимка ping.jpg). Обнових драйверите на wlan картата, но резултатът беше краткотраен (пинг 1-2 ms към абв). И сега идва интересното -  малко като мръдна лаптопа (завъртам го с няколко сантиметра) и пинга пада и става супер (на втората снимка ping1.jpg се вижда момента в който завъртам физически лап-а). преди половин година смених матрицата с нова (в сервиз), споменавам това, защото нямам друго обяснение на тази аномалия. Проверих двете връзки (жички, които идват от екрана в дъното) на wi-fi антената - здраво закопчани са. Моля за съвет, защото това ме побърква и мобилността на лаптопа отива по дяволите.
      Dell n5010

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.