Премини към съдържанието
Stoqn94

Търся: Програма за регулиране на интернета

Препоръчан отговор

търся програма с която да мога  да насочвам  да кажем  интернета само към 1 определена програма .. порадо причината че съм на виваком  и не мога да извършван 2 дейности на 1 път :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви дейности не може да извършваш на един път. 12 мегабита интернет свързаност е напълно достатъчна за работа. Ако проблема е, че използваш торент клиент просто ще трябва да настроиш него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желанието е много интересно, но едва ли изпълнимо. Програмите работят с и без интернет и ако не може да работите с две едновременно, се обърнете към "кутията" и вижте там какво може да се подобри...

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"кутията" е мн добра ...

със 3g модем съм и интернета ми е със скорост 64кбпс.... :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

причината че съм на виваком

Това ти е проблемът.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"кутията" е мн добра ...

със 3g модем съм и интернета ми е със скорост 64кбпс.... :@

Спирате всичко възможно и оставяте само това от което имате нужда

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спирате всичко възможно и оставяте само това от което имате нужда

това права обаче или антивирусната почне да се ъпдейтва или уиндоуса  и ми прецаква работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това права обаче или антивирусната почне да се ъпдейтва или уиндоуса  и ми прецаква работата

СПирате ъпдейта на windows. И оставяте антивирусната. И се задоволявате с каквото има

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"със 3g модем съм и интернета ми е със скорост 64кбпс"

Не ми е интересно, но все пак да попитам с тази скорост ,каква "работа" вършите? Става за писане на текст и пращане, без претенции кога ще е на другият край на "жицата".Изберете си много по-сериозен план от Виваком. Имат такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш само една програма следиш кои са свързани онлайн и ги спираш всичките пускаш само една да ти работи от която имаш нужда. То не са само антивирусната, дори като бърникаш в нета браузъра трупа и още процеси за флаш обекти на реклами който се спират  от task мениджъра на (Хром)>ако си с него във (Фокс не знам как беше) iexplorer няма такъв. Други програми който са свързани към нета  netsvc.exe svchost.exe. Надявам се че съм бил полезен P.S.  Аз също съм на виваком с флашка с реална 16кб/с макс за 4 часа в месеца 3.0м/бит с план за 512кб до 1мб и изправена през hfs.exe е ~71.6кб. С постоянен ping. Програма hfs (http file transfer)  е за сървъри, но я ползвам за изправяне на ping. При работа с програми рабoтещи на нисък постоянен ping.  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай NetLimiter ! Мисля, че там можеше да се задават лимити на скоростта на приложенията. Иначе с farewell можете да им разрешавате и спирате достъпа до Интернет,  но без да налагате лимити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай NetLimiter ! Мисля, че там можеше да се задават лимити на скоростта на приложенията. Иначе с farewell можете да им разрешавате и спирате достъпа до Интернет,  но без да налагате лимити.

То има билион програмки в нета само като попиташ гоогъл ти излизат :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.