Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stepy15

Търси се Headset бюджет : 100лв

Препоръчан отговор

Бих желал да ме посъветвате за някой добър хедсет ,че с мойте skype слушалки  :)  ми се смачква главата а и микрофона е много смотан.

Аз по принцип поразгледах малко в нета и открих следните слушалки:

Creative Labs Sound Blaster Tactic Alpha

Plantronics GameCom 780

ако имате някакво мнение относно слушалките бих искал да го споделите. :handshake:

Критерийте ми са да имат хубав микрофон и да са удобни защото ще се използват около 3-4 часа на ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си регулираш звука, каквито и слушалки да купиш винаги ще имаш проблем. Този модел е с плътен звук и ще ти тежи на главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си регулираш звука, каквито и слушалки да купиш винаги ще имаш проблем. Този модел е с плътен звук и ще ти тежи на главата.

Какъв проблем имаш предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв проблем имаш предвид?

Казваш, че ти се смачква главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Не знаех че зависи и от силата на звука ,мислих че е от самата форма ,вид на слушалките .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.