Премини към съдържанието
Joll1Roger

Няколко въпроса за Fedora

Препоръчан отговор

Здравейте , от доста време ползвам (Ubuntu , Mint) посредством wubi , но наскоро се амбицирах от една тема от тук и си заделих 90гб от харда и реших да пробвам и други дистрибуции , за сега като че ли най ми допада Fedora.

И сега да започна с "noob-ски" те си въпроси.

1.Възможно ли е да имам едновременно инсталирани най-популярните десктопи gnome/kde/xfce?

2.Ако горното е възможно има ли лесен начин за превключване между тях?

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , от доста време ползвам (Ubuntu , Mint) посредством wubi , но наскоро се амбицирах от една тема от тук и си заделих 90гб от харда и реших да пробвам и други дистрибуции , за сега като че ли най ми допада Fedora.

И сега да започна с "noob-ски" те си въпроси.

1.Възможно ли е да имам едновременно инсталирани най-популярните десктопи gnome/kde/xfce?

2.Ако горното е възможно има ли лесен начин за превключване между тях?

Поздрави

1. Да

2. Дефинирайте лесно, начина за превключване между средите е logout/login. Има и начин да пуснете средата на втори виртуален екран, но се иска повечко памет

Ако искате само да пробвате нещата защо не си инсталирате софтуер за правене на виртуални машини като vmplayer, virtualbox?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да

2. Дефинирайте лесно, начина за превключване между средите е logout/login. Има и начин да пуснете средата на втори виртуален екран, но се иска повечко памет

Ако искате само да пробвате нещата защо не си инсталирате софтуер за правене на виртуални машини като vmplayer, virtualbox?

Хм...интересно не мога да се логна никъде през Fedora пиша си акк. и парола натискам ентер и сайта само се рефрешва.Досега винаги ползвам едни и същи настройки на FF да не помни нищо и да трие история след затваряне , но това за сега ще го боря сам.

По точка 1 ако може линк да прочета как става , аз намерих това и го пробвах , но нищо не се случва.

По т.2 logout/login напълно ме устройва.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм...интересно не мога да се логна никъде през Fedora пиша си акк. и парола натискам ентер и сайта само се рефрешва.Досега винаги ползвам едни и същи настройки на FF да не помни нищо и да трие история след затваряне , но това за сега ще го боря сам.

По точка 1 ако може линк да прочета как става , аз намерих това и го пробвах , но нищо не се случва.

По т.2 logout/login напълно ме устройва.

Благодаря.

1. А какво трябва да се случи според вас? Ето ви още един линк по въпроса:

https://ask.fedoraproject.org/question/25653/how-can-i-install-fedora-18-with-both-gnome-and-kde/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. А какво трябва да се случи според вас? Ето ви още един линк по въпроса:

https://ask.fedoraproject.org/question/25653/how-can-i-install-fedora-18-with-both-gnome-and-kde/

Добре почвам да го боря ако успея да се логна от федората ще пиша какво се случва ако има проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.