Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pivnika_10

Дисково пространство на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте хора!.. Имам проблем с компютъра.Проблемът е ,че имам само 7 гб дисково пространство в С-то  при 19 гб..А когато натисна десен бутон и дам на свойсва имам изразходвани само 3 гб.. следва ,че трябва да имам свободни към 16 гб.. Защо ми се губи дисковото пространство..Пробвах по всякакви начини - възтановяване,дефрагментиране,почистване,премахване на грешки .. не става .. Помощ :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора!.. Имам проблем с компютъра.Проблемът е ,че имам само 7 гб дисково пространство в С-то  при 19 гб..А когато натисна десен бутон и дам на свойсва имам изразходвани само 3 гб.. следва ,че трябва да имам свободни към 16 гб.. Защо ми се губи дисковото пространство..Пробвах по всякакви начини - възтановяване,дефрагментиране,почистване,премахване на грешки .. не става .. Помощ :(

Покажете скритите файлове и пробвайте отново да видите колко е заето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не пита ли още един път в друг раздел ? изтегли си програмата TreeSize Free  разгъни дял С и виж .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е благодаря ви пичове оправих го благодарение на вас :) Благодаря ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.