Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вече почти избрах компютъра и монитора,които ще позлвам и остана единствено периферията.Вече съм се насочил към някои неща,остава да ми кажете дали няма да остана разочоварован от тях

Колонки

Мишка

Клавиатура

Може и да предложите някои други модели,но да не надвишават цената на тези,че това за момента е бюджета ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажете какво почти сте избрал.Защото иначе,другата ви тема с искане за предложение на конфигурация,почти се обезсмисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми имам вече някои други предложения,искам да видя и в този форум дали се припокриват нещата.Иначе за въпросната периферия има ли някакви забележки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тия предложения са от даден компютърен магазин,защо да не видим кой е магазина,пък от същият да поръчате и периферията.Ще спестите пари за доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече почти избрах компютъра и монитора,които ще позлвам и остана единствено периферията.Вече съм се насочил към някои неща,остава да ми кажете дали няма да остана разочоварован от тях

Колонки

Мишка

Клавиатура

Може и да предложите някои други модели,но да не надвишават цената на тези,че това за момента е бюджета ми.

Клавиатурата е ОК!

Тази мишка HAMA-URAGE-EVO ще ти пасне супер с клавиатурата една серия са, а и е доста функционална.

Колонките не съм ги срещал, но според данните им са слаби. Този Микролаб MICROLAB-M310 е доста добре за парите си, иначе до 50лв. тези съм ги тествал и стават CANYON-CNR-SP21B. Мисля, че ще са по-добри от Philips-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за 5лв. над цената на избраните от теб!

SHARKOON SKILLER GAMING USB     -ревю

A4TECH Bloody V8, USB   -ревю

F&D FENDA A511, 52W RMS, Remote control (cable), 2.1   -цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според вас за клавиатурата и мишката по-добре ли ще е да им взема и по един usb-PS/2 адаптер?Четох,че при по-агресивна игра често usb клавиатурите и мишките забивали.

Редактирано от chenkata123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.