Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли стар компютър, от който случайно да може да се използва нещо за новата конфигурация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами PALIT-GTX650 с 8ГБ рам и i5 няма ли да е по-добре?(нямам какво да позлвам от стар компютър и няма да клоквам нищо)

Редактирано от chenkata123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия 4гб рам мисля,че ще са ми малко.Няма ли какво друго да се намали,че да сложа 8гб?

Обща стойност - 1 052.15 лв. с ДДС

или

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С GB B75M-D3V /B75/LGA1155 нали няма проблем да вържа 2.1 колонки,че пише,че поддържа 2/4/5.1 само

Даже 7.1 може да вържеш(виж внимателно). 2.1 може на щайга от преди 10 години да вържеш какво да говорим за нов комп 2013г. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия 4гб рам мисля,че ще са ми малко.Няма ли какво друго да се намали,че да сложа 8гб?

Не разбирам защо са ти повече от 4 ГБ РАМ, след като ще го използваш само за игри. ( или поне така си казал ) Ето все пак предложение с 8 ГБ РАМ.

Обща стойност - 1 055.42 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PALIT GTX650TI BOOST 1GB D5  тази карта с този 1гб достатъчна ли ще е за full hd gaming?Ако добавя още малко пари и взема SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 ще си струва ли?

П.С. разбрах,че скоро може да имало намаление на видео картите.Вярна ли е тази информация и колко скоро би станало това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PALIT GTX650TI BOOST 1GB D5  тази карта с този 1гб достатъчна ли ще е за full hd gaming?Ако добавя още малко пари и взема SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 ще си струва ли?

П.С. разбрах,че скоро може да имало намаление на видео картите.Вярна ли е тази информация и колко скоро би станало това?

Да, ще си струва. 7850 е по-добра от 650TI и 7790!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах една конфигурация с по-добро видео и процесор AMD.Струва ли си повече това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.