Премини към съдържанието
Relic_hunter

Windows 7 Ultimate 64 Bit EN Антивирусна+ъпдейт - проблем

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам пиратски Windows 7 Ultimate 64 bit EN, който е активиран с Windows Loader v2.2.1 by Daz.
За този loader съм чувал, че е най-сигурния начин за активация и до сега месеци наред си ползвам без проблем Windows-а - като съм изключил автоматичните ъпдейти.
Да обаче ползвам антивирусна Eset NOD32 Antivirus 6.0.308.1 и преди малко иконата на антивирусната ми стана червена и ми излезе този надпис: " Антивирусната защита е забранена неуспешна инициализация на програмата за сканиране за вируси. Повечето модули на Eset NOD32 Antivirus няма да работят правилно "

А като натисна на програмата в меню настройка - там пък всичко ми показва, че е разрешено.
Лиценза ми е платен и активен до 2018г. Базата данни с вирусни сигнатури ми е обновена с най-новата.

Мисля че проблема идва от това, че операционната система не е обновена, но ако я обновя - ще ми засече, че е пиратска и се страхувам, че ще ми се развали нещо и ще се наложи да преинсталирам. 

Мога ли да изтегля само определени ъпдейти - без този, който открива, че windows е пиратски. И ако може - кой е този, който не трябва да тегля. Как се казва?

Редактирано от Relic_hunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лиценза ми е платен и активен до 2018г.

:shock11: няма да питам и за тоз лиценз как го плати :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AVG - още работи с лиценза до 2018-та.Сега да чуем и за проблема с уиндоуса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за лиценза си плащах всеки месец СМС 4.80 за потребителско име и парола и един ден ми направи впечатление, че вече е минало повече от месец а не ми иска обновяване на име и парола - погледнах и видях че е валиден до 2018 (не знам как - може би защото съм бил редовен и съм плащал за доста смс-и). Относно проблема: - след като си ъпдейтнах Windows-а вече всичко е наред и нямам "червена икона" на антивирусната. Не ми пише че е "забранена"  (разбира се инсталирах само определени ъпдейти - а тоя който засича пиратките просто го отписах). За сега проблема е решен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно интернета е на Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.