Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да си намеря компютър втора ръка до 250/300 лева достатъчно е да върви без да забива. Ще се използва предимно за гледане на клипове в интернет и сваляне на филми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълна конфигурация с монитор и периферия или само кутия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка - Официалната страница

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето моето предложение:

Поздрави!

П.П. Малко над бюджета, но пък почти всичко е ново!
Редактирано от totkov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за този. Стори ми се добър : http://prodavalnik.com/prodavam-kompyutr-intel-280lv-i32847779

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората ти предлагат нови неща, ти старо та старо. А после: Олелеееее  това забива, онова не върви...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за този. Стори ми се добър : http://prodavalnik.com/prodavam-kompyutr-intel-280lv-i32847779

Колега не се набутвай с тая DDR2 памет и с това ретро дъно. Виж предложението ми и това на naruto - поне да вземеш нещо с DDR3 и дъно с възможност за бъдещ ъпгрейд. С онзи Cor 2 Duo трудно би оползотворил 4GB RAM, затова и 2 са ти достатъчни. От видео карта едва ли имаш нужда, така или иначе няма да можеш да играеш игри на него, по добре вземи по нов процесор с по добро вградено видео. И не на последно място - частите от продавалник са стари и амортизирани и не знам колко още ще карат, а предложените в горните два поста са нови ( с изключение на моят хард диск ), а и процесора е по IvyBridge архитектура на интел, която е сравнително нова (Нямаше пори за Haswell). Дъното поддържа DDR3 памет и след време можеш да над градиш дори с i7  :D . Вече изборът е твой! Успех и поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.