Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

antonio_522

Проблем с принтер Kyocera

Препоръчан отговор

Здравейте... взех си принтер kyocera fs-1020d Обаче вади листовете празни? Защо така? Някой знае ли как и какво трябва да направя за да не се получава това :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно касетата е празна. Това е все пак втора употреба...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно касетата е празна. Това е все пак втора употреба...

Какво? Аз днес си го взех? Питам дали трябва нещо да пипна по него за да почне да печати? защото сега ми е доста напрегнато

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се напрягай, успокой се! Възможно е да има едни лепенки на главите, които трябва да се махнат. Прочети инструкцията за употреба и я изпълни с достойнство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се напрягай, успокой се! Възможно е да има едни лепенки на главите, които трябва да се махнат. Прочети инструкцията за употреба и я изпълни с достойнство.

По главите на кое? Описвай по детайлно ако може защото за пръв път си взимам и не съм запознат изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тонер касетите,като нови са с предпазна лепенка ,за да не съхне и изтича боята,при транспорт и съхранение.Махнал ли си я при зареждането?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво? Аз днес си го взех? Питам дали трябва нещо да пипна по него за да почне да печати? защото сега ми е доста напрегнато

Това, че си го взел днес, не го прави нов. Това са рециклирани принтери, които се продават на доста по-ниски цени, от колкото са стрували преди. Аз имам FS 1000 в къщи и на него се изучиха децата, дори сега като следват пак го ползват, а касетата за 6000 копия още не съм я сменял. Все пак трябваше да провериш при покупката дали продават принтера зареден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че си го взел днес, не го прави нов. Това са рециклирани принтери, които се продават на доста по-ниски цени, от колкото са стрували преди. Аз имам FS 1000 в къщи и на него се изучиха децата, дори сега като следват пак го ползват, а касетата за 6000 копия още не съм я сменял. Все пак трябваше да провериш при покупката дали продават принтера зареден...

Зареден е имам гаранция че ще принтира минимум 500 копия : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом му дават гаранция, ползвай я...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oстава да прочетеш инструкциите за употреба на изделието и да ги следваш!Ако пак не печати,отиваш обратно в магазина,за да ти го пробват там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом му дават гаранция, ползвай я...

Отдолу на това цялото не знам как се казва дето е и тонер касетата има нещо дето се измества напред и назад има и пружинка и го държи в единия край, като го изместя има нещо като тръба някаква черна :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://files.oce.com/nl/download/printers/PP20D%20Operation%20Guide%20%28Engelstalig%29.pdf

http://www.eurocommerciale.it/2003/Documenti/files/FS-1020D-SM-UK.pdf

Чети тук или поне разгледай картинките. Може да те улесни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето това трябва ли да го преместя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да местиш.

Поставяш го това вътре в машината и трябва да печати.

Освен това за какви 500 копия говориш като шпулата(това което държи тонера), ако наистина е заредена, би трябвало да ти издържи 7200 копия при 5% запълване на страницата. Толкова и е капацитета.

Втора употреба принтер не е същото като рециклиран принтер. Масово се продават принтери, които не са барнати. Стари полупразни касети, принтерите мръсни, мръсни, запрашени оптики и прочие. Ако принтера наистина е рециклиран, би следвало да е почистен, да е тестван, да е със зареден консуматив.

Като ти продаваха принтера тестваха ли го пред тебе ? Работеше ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да местиш.

Поставяш го това вътре в машината и трябва да печати.

Освен това за какви 500 копия говориш като шпулата(това което държи тонера), ако наистина е заредена, би трябвало да ти издържи 7200 копия при 5% запълване на страницата. Толкова и е капацитета.

Втора употреба принтер не е същото като рециклиран принтер. Масово се продават принтери, които не са барнати. Стари полупразни касети, принтерите мръсни, мръсни, запрашени оптики и прочие. Ако принтера наистина е рециклиран, би следвало да е почистен, да е тестван, да е със зареден консуматив.

Като ти продаваха принтера тестваха ли го пред тебе ? Работеше ли ?

Не е тестван пред мен но има страници в пратката които уж "са напечатани от него"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.